×

لیست بهترین وکلای تهرانسر شمالی تهران

لیست-بهترین-وکلای-تهرانسر-شمالی-تهران

شناسه : 398

مقدمه

مقدمه

برای معرفی بهترین وکلای تهرانسر شمالی در تهران نیاز داریم تا ابتدا محله تهرانسر شمالی را معرفی کرده و سپس یکی از مراجع قضایی که هر وکیلی به آن رفت‌وآمد می‌کند یعنی شورای حل اختلاف استان تهران را به شما معرفی خواهیم کرد. در انتهای این مطلب برای مشاوره و پیگیری انواع دعاوی خود، بهترین وکلای محله تهرانسر شمالی را همراه با راه‌های ارتباطی‌شان نیز آورده‌ایم.

معرفی محله تهرانسر شمالی

در محدوده غربی شهر تهران محله تهرانسر شمالی قرار دارد که بخشی از منطقه 21 محسوب می‌شود. تهرانسر شمالی از سمت غرب با معابری مانند خیابان‌های کیاشمشکی، طالبی، بدخشان جنوبی، بلوارهای گلها، لاله، تهرانسر و میدان کمال‌الملک، از جنوب با بزرگراه فتح و از شرق با بزرگراه لشگری محدودشده است. در این محله امکانات مناسبی برای زندگی ساکنین وجود داشته و محله‌های فرودگاه مهرآباد، شهرک استقلال، هفده شهریور، تهرانسر مرکزی، تهرانسر شرقی، شهرک آزادی، باشگاه نفت، فتح، شهرک پاسداران و خلیج‌فارس شمالی در مجاورت با آن قرار دارند.

بهترین وکلای تهرانسر شمالی در معرفی دعاوی شورای حل اختلاف استان تهران

شورای حل اختلاف استان تهران در تهرانسر شمالی، بلوار لاله، پلاک 61.1 واقع ‌شده و در نزدیکی آن نیز یکی دیگر از مراجع قانونی محله تهرانسر یعنی کلانتری 150 را شاهد هستیم. شورای حل اختلاف استان تهران صلاحیت رسیدگی و ایجاد صلح و سازش در دعاوی که دارای جرائم قابل‌گذشت و دعاوی با جنبه خصوصی غیرقابل‌گذشت هستند را دارند.

همچنین در کلیه امور مدنی و حقوقی نیز با رضایت طرفین در شورای حل اختلاف امکان سازش وجود دارد. طبق قانون حدود مجازات دعاوی که در شورای حل اختلاف قابل‌طرح هستند، جزای نقدی تا ده میلیون ریال تا 3 ماه حبس و 10 ضربه شلاق بوده و برای سایر دعاوی، پرونده باید در مراجع دیگری مانند دادسراها بررسی شود.

جمع‌بندی

بهترین وکلای تهرانسر شمالی در دعاوی مختلفی که در شورای حل اختلاف استان تهران و سایر مراجع قضایی بررسی می‌شوند را وکالت آنلاین به شما معرفی خواهد کرد تا یک تجربه موفق و خوب از انتخاب وکیل در این محدوده از شهر تهران را داشته باشید.

کلمه کلیدی: بهترین وکلای تهرانسر شمالی

لیست بهترین وکلای تهرانسر شمالی تهران صفحه 1، تعداد 18 وکیل یافت شد
مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.