×

لیست بهترین وکلای شهرک دانشگاه تهران

لیست-بهترین-وکلای-شهرک-دانشگاه-تهران

شناسه : 394

مقدمه

مقدمه

یک وکیل پایه یک دادگستری برای رسیدن به جایگاهی که دارد باید علاوه بر داشتن حداقل مدرک کارشناسی، در آزمون وکالت که توسط دادگستری هرساله برگزار می‌شود نیز معدل بالایی کسب کند. بعد از قبولی در این آزمون و پایان دوران کارآموزی و گذراندن آزمون نهایی موفق می‌شوند تا با عنوان وکیل پایه‌یک شروع به فعالیت کنند. برای آشنایی با بهترین وکلای شهرک دانشگاه و انتخاب یک وکیل پایه‌یک دادگستری از بین آنان تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.

معرفی محله شهرک دانشگاه

محله شهرک دانشگاه تهران در غرب تهران واقع‌شده است. این محله در منطقه 21 تهران بوده و در همسایگی آن محله‌های چیتگر شمالی، چیتگر جنوبی، شهرک استقلال و شهرک دانشگاهی قرار دارند. خوشبختانه این محله در داخل محدوده طرح ترافیک قرار نداشته و از سمت شمال با بزرگراه شهید لشگری، از غرب با بزرگراه فتح، خیابان زامیاد و بلوار ایران‌خودرو و از شرق با خیابان دستواره و پادگان میثم محدود شده است.

بهترین وکلای شهرک دانشگاه چه کسانی هستند؟

وکالت یکی از مشاغل حساس بوده و کوچک‌ترین اشتباهی در ارائه دادخواست، طرح شکایت، صحبت با قاضی، ارائه مدارک و نحوه دفاع وکیل از موکل می‌توانند ضررهای غیرقابل‌جبران مالی و جانی برای موکل داشته باشد و امکان دادرسی دوباره و درخواست تجدیدنظر را از وی سلب کند؛ بنابراین اولین و مهم‌ترین نکته برای انتخاب بهترین وکلا شهرک دانشگاه تهران مهارت وکیل و داشتن یک برنامه راه برای چلو بردن پرونده است که در آن احتمالات نیز در نظر گرفته‌ شده‌اند.

یک وکیل خوب برای قبول وکالت ابتدا از صحت شواهد و مدارک موجود اطمینان پیداکرده و سپس با توجه به آنان اقدام به نوشتن لوایح و دفاع از موکل خود می‌کند. تعداد موفقیت‌های وکیل در پرونده هایی که تاکنون وکالت آن را قبول کرده است به شما نشان می‌دهد که وکیل انتخابی‌تان تا چه حد به امور قانونی مسلط بوده و توانسته از موکلان خود دفاع خوبی داشته باشد.

جمع‌بندی وکیل خوب

بهترین وکلا در هر محله و شهری باید تمام مواردی را که گفتیم را دارا باشند تا بتوانید با خیالی راحت به آنان اعتماد کنید. برای پیگیری دعاوی خود در محدوده شهرک دانشگاه در تهران می‌توانید به بهترین وکلای دانشگاه که در ادامه معرفی می‌شوند اعتماد کنید.

کلمه کلیدی: بهترین وکلای شهرک دانشگاه

لیست بهترین وکلای شهرک دانشگاه تهران صفحه 1، تعداد 20 وکیل یافت شد
مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.