×

لیست بهترین وکلای شهرک شهرداری تهران

لیست-بهترین-وکلای-شهرک-شهرداری-تهران

شناسه : 395

مقدمه

مقدمه

اگر به دنبال پیدا کردن وکیل خوب در محدوده غربی تهران و به‌خصوص منطقه 21 و محله شهرک شهرداری باشید، اسامی وکلای متعددی را می‌بینید و شاید در آخر هم باوجود تعداد زیاد وکلا گیج شده و نتوانید تصمیم بگیرید که کدام وکیل را انتخاب کنید و کدام بهترین وکیل است. در بین تمامی این اسامی، ما فهرستی مرتب ‌شده از بهترین وکلای شهرک شهرداری را در اختیارتان قرار می‌دهیم تا در انتخاب خود دقت و راحتی بیشتر داشته باشید.

معرفی شهرک شهرداری تهران

شهرک شهرداری یکی از محله‌های ناحیه 3 منطقه 21 تهران بوده که در قسمت غربی شهر قرار دارد. این شهرک از اطراف به معابری مانند جاده مخصوص کرج، بلوار 47، اتوبان تهران کرج و بلوار 48 منتهی می‌شود. این محله مساحتی در حدود 2000 مترمربع داشته و در همسایگی محله‌های چیتگر جنوبی، شهرک سینمایی، چیتگر شمالی و سرو آزاد قرار دارد.

بهترین وکلای شهرک شهرداری در دعاوی ملکی اجاره

اختلافات بین موجر و مستأجر با عنوان دعاوی اجاره یا استیجاری شناخته می‌شوند. در بیشتر این دعاوی اختلاف بین دو طرف با پا درمیانی وکیل و یا مشاوران املاک قابل‌حل بوده و نیازی به مراجعه به مراجع قضایی نیست اما گاهی اوقات همه‌چیز به این آسانی به پایان نمی‌رسد. اساس روابط بین موجر و مستأجر بر پایه قراردادی است که بین آن دو بسته ‌شده و دو طرف متعهد می‌شوند تا به مندرجات موجود در آن عمل کنند.

دعاوی اجاره می‌توانند از سمت مستأجر علیه مطرح شوند که این دعاوی شامل الزام مورد تحویل اجاره و الزام مالک به انجام تعمیرات اساسی در ملک موضوع اجاره هستند. دعاوی الزام مورد تحویل اجاره زمانی اتفاق می‌افتد که بین موجر و مستأجر اختلافاتی وجود داشته و موجر نسبت به تحویل کلید به مستأجر در زمان تعیین ‌شده در قرارداد نکند و مستأجر می‌تواند به همراه وکیل به دادگاه مراجعه کند. در مواقعی که ملک قدیمی بوده و یا نیاز به تعمیرات اساسی داشته باشد نیز موجر وظیفه داشته تا این تعمیرات را انجام دهد و در صورت خودداری کردن، باز هم دعوی از سوی مستأجر به دادگاه قابل‌طرح است.

کلام آخر وکیل خوب در شهرک شهرداری

بهترین وکلای شهرک شهرداری منطقه 21 تهران با انواع دعاوی ملکی به‌خصوص دعاوی ملکی که در آن حقوق مستأجر ضایع‌شده و مستأجر به دنبال احقاق آن‌ها است، آشنا بوده و می‌توانند به این افراد کمک کنند.

کلمه کلیدی: بهترین وکلای شهرک شهرداری

لیست بهترین وکلای شهرک شهرداری تهران صفحه 1، تعداد 20 وکیل یافت شد
مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.