لیست بهترین وکلای شهرک امیرکبیر تهران

لیست-بهترین-وکلای-شهرک-امیرکبیر-تهران

مقدمه بهترین وکلا شهرک امیرکبیر

منطقه 22 تهران که از شمال عربی تا جنوب غربی شهر تهران امتداد دارد، یک منطقه جدید بوده و از تعداد زیادی شهرک تشکیل ‌شده است. یکی از شهرک‌های این منطقه، شهرک امیرکبیر است که امروز قصد داریم بهترین وکلای آن را معرفی کنیم. می‌دانیم که روابط بین افراد خواه یا نا خواه وابسته به قانون بوده و هرگونه ضایع کردن حقوق دیگران یا واردکردن آسیب‌های فیزیکی به افراد، مجازات به همراه دارد.

البته جرائم حقوقی که جزو دعاوی حقوقی در دادگاه‌ها بوده، به دلیل عدم وجود قوانین مشخص و نسبی بودن دعوی پیچیدگی بیشتری داشته و برای اثبات آن به مدارک و پیگیری‌های بیشتری نیاز است. دعاوی حقوقی را حتماً باید در مرجع ذی‌صلاح آن مطرح و پیگیری کرد زیرا دیگر مراجع صلاحیت و توانایی رسیدگی به این نوع دعاوی را ندارند و هرگونه حکمی که صادر شود باطل است.

معرفی مجتمع قضائی مفتح توسط بهترین وکلای شهرک امیرکبیر

مان طور که گفتیم فقط مراجع قضائی خاصی توانایی رسیدگی با دعاوی حقوقی افراد را داشته و یکی از این مراجع، مجتمع قضائی شهید مفتح بوده که به دعاوی حقوقی کلیه محله‌های منطقه 22 مانند شهرک امیرکبیر رسیدگی می‌کند.

دادسرا و دادگاه حقوقی مفتح تهران در شهر زیبا، خیابان مخابرات، پشت کانون اصلاح و تربیت واقع‌شده و علاوه بر دعاوی حقوقی شهرک امیرکبیر، صلاحیت رسیدگی به دعاوی خانوادگی این شهرک و تمامی محله‌های منطقه 22 تهران را دارا است. در مجتمع قضائی مفتح تاکنون به دعاوی حقوقی ملکی در رابطه با پرونده‌های تعاونی مسکن رسیدگی شده است.

جمع‌بندی

در اغلب دعاوی حقوقی، رای نهایی صادرشده در دادگاه به‌گونه‌ای بوده که فرد مجرم ملزم به جبران اشتباهات خود بوده و مانند دعاوی کیفری حتماً شامل شلاق یا حبس نیستند. برای پیگیری انواع دعاوی حقوقی خود در مجتمع قضائی مفتح تهران می‌توانید از بهترین وکلای شهرک امیرکبیر تقاضا کنید تا وکالت شما را بر عهده گیرند.

کلمه کلیدی: بهترین وکلای شهرک امیرکبیر

شناسه : 424
مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.