لیست بهترین وکلای شهرک کوهستان تهران

لیست-بهترین-وکلای-شهرک-کوهستان-تهران

مقدمه و معرفی شهرک کوهستان

شهرک کوهستان یکی از شهرک‌های ساخته‌شده توسط ارتش در منطقه 22 بوده که دارای 320 واحد مسکونی برای سکونت کارکنان ارتش است. شهرک کوهستان دسترسی خوبی به بزرگراه تهران – کرج داشته و در نزدیکی آن مکان‌های تفریحی مانند بوستان جنگلی لتمان کن و مجموعه آبشار تهران قرار دارد. با توجه به اینکه ساکنان این شهرک اغلب ارتشی بوده و بسیار به رعایت قانون حساس هستند، حضور وکلا برای ارائه مشاوره و حل مشکلات پیش‌آمده در موارد خانوادگی، ملکی و ... ضروری است. بهترین وکلای شهرک کوهستان تهران در وکالت آنلاین حضور دارند تا شما بتوانید با مجرب‌ترین و بهترین وکلا در این محدوده از تهران مشاوره داشته و وکالت خود در دعاوی را به آنان بسپارید.

توضیحات بهترین وکلای شهرک کوهستان در رابطه با تفاوت دعاوی کیفری و حقوقی

تمام دعاوی که مطرح می‌شوند را می‌توان به طور کلی به دودسته دعاوی کیفری و دعاوی حقوقی تقسیم‌بندی کرد. دعاوی کیفری مربوط به اعمالی می‌شوند که طبق قانون برای آن‌ها مجازاتی وجود داشته و دادگاه با توجه به مدارک موجود، مجازات مناسب را برای مجرم تعیین می‌کند؛ اما در دعاوی حقوقی مجازاتی وجود نداشته و متهم صرفاً باید تکلیفی که بر عهده او گذاشته می‌شود را انجام دهد.

شکایات حقوقی حتماً باید در برگه دادخواست‌های مخصوصی که برای این نوع دعاوی در نظر گرفته ‌شده‌اند مطرح‌شده و به‌طور مستقیم در دادگاه مطرح و توسط آن رسیدگی می‌شوند. در دعاوی حقوقی درصورتی‌که شاکی شکایت خود را پس بگیرد، پرونده بسته خواهد شد. همچنین این‌گونه دعاوی به دلیل گستردگی زیاد نیاز دارند تا حتماً توسط وکیل در دادگاه مطرح و پیگیری شوند.

در دعاوی کیفری به‌طورمعمول شکایت ابتدا در دادسرا مطرح‌شده و سپس انجام تحقیقات توسط دادسرا و کلانتری انجام‌شده و درنهایت برای صدور رای نهایی پرونده به دادگاه فرستاده می‌شود. برای طرح شکایت کیفری شما می‌توانید خود به‌تنهایی نیز این کار را انجام دهید اما برای پیگیری‌های بعدی حتماً از یک وکیل کمک بگیرید و دعاوی کیفری مانند قتل، رشوه و زنا حتی در صورت پس گرفته شدن شکایت توسط شاکی نیز در دادگاه پیگیری می‌شوند.

کلام آخر

در بسیاری از موارد اشتباه مطرح کردن دعاوی کیفری و حقوقی می‌تواند امکان رسیدگی دوباره و احقاق حقوق شما را غیرممکن کند بنابراین بهتر است قبل از هرگونه اقدام قانونی با بهترین وکلای شهرک کوهستان در این موارد مشورت کنید.

کلمه کلیدی: بهترین وکلای شهرک کوهستان

شناسه : 412
مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.