لیست بهترین وکلای شهرک امیددژبان تهران

لیست-بهترین-وکلای-شهرک-امیددژبان-تهران

مقدمه و آشنایی با شهرک امید دژبان

شهرک امید دژبان در منطقه 22 قرار داشته و ساخت آن به حدود 12 سال پیش بازمی‌گردد. این شهرک در کنار شهرک نمونه سپاه قرار داشته و توسط تعاونی مسکن ارگان ارتش در شمال بزرگراه همت ساخته‌شده است. شهرک امید دژبان دارای 28 بلوک بوده و به دلیل قرارگیری در ارتفاعات، از آب‌وهوای مناسبی نیز برخوردار است. اگر به دنبال یک وکیل قابل‌اعتماد در این محله می‌گردید، باید بگوییم که حتماً انتخاب خود را از بین بهترین وکلای شهرک امید دژبان انجام دهید تا بعدها پشیمانی از انتخاب وکیل نداشته باشید.

بهترین وکلای شهرک امید دژبان در دعاوی خانوادگی

بعد از به عقد هم درآمدن زن و مرد، حالا این دو یک خانواده را تشکیل داده‌اند و در مقابل همسر خود و بچه‌هایی که در آینده خواهند داشت، وظایفی دارند. اگر هرکدام از زن و مرد به وظایفی که دارد عمل نکند یا به دیگری آزار برساند، طرف دیگر می‌تواند از وی به دادگاه خانواده شکایت کرده و خواستار رسیدگی به اوضاع حاکم بر کانون خانواده شود.

دعاوی را خانوادگی را به علت وجود قوانین مختلفی که در حوزه خانواده وجود دارد، می‌توان به انواع مختلفی تقسیم‌بندی کرد. این دسته‌بندی کمک می‌کند تا روند رسیدگی به پرونده تا حدود زیادی مشخص باشد و وکلای خانواده و قاضی بدانند قرار است از چه چیزی دفاع کرده و یا درباره چه موضوعی حکم صادر کنند. انواع دعاوی رایج خانوادگی عبارت‌اند از:

1.    سرپرستی اطفال بی‌سرپرست

2.    نشوز و تمکین

3.    شروط ضمن نکاح دائم

4.    ازدواج مجدد

5.    مهریه

6.    فسخ نکاح

7.    حجر، رفع حجر و رشد

8.    اجرت‌المثل دوران زوجیت

9.    نفقه

10.    طلاق

کلام پایانی

با توجه به انواع مشکلات و اختلافاتی که ممکن است برای زن و شوهر پیش بیاید و غیرقابل‌حل بودن برخی از آن‌ها، گاهی بهترین چاره مراجعه به دادگاه خانواده و مشاور است. بهترین وکلای شهرک امید دژبان در وکالت آنلاین به شما در پیگیری دعاوی خانوادگی خود کمک خواهند کرد.

کلمه کلیدی: بهترین وکلای شهرک امید دژبان

شناسه : 421
مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.