دیدگاه وکلا درباره وکالت آنلاین

محمدرضا علیزاده ثابت - وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی ( کانون مرکز ) :

محمدرضا-علیزاده-ثابت-وکیل-پایه-یک-دادگستری-و-مشاور-حقوقی-(کانون-مرکز) با درود حضور همکاران گرام و مدیران محترم سایت وکالت آنلاین
به عنوان کسی که حدود 7 سال در زمینه انفورماتیک حقوقی کار کرده و در کمیسیون انفورماتیک کانون مرکز و اتحادیه خدماتی ارائه داده ، و به عبارت دیگر به عنوان کسی که درگیر مشکلات انفورماتیک وکلا و کارآموزان بوده اعتقاد دارم که آنچه موجب تمایز پرتال وکالت آنلاین با سایر موارد مشابه است به صورت زیر قابل طرح می باشد:

- علاقمندی مسئولین به کار خود
- توجه به نیازهای اعضای سایت
- پویایی و به روز رسانی دائمی امکانات سایت
- مشتری مداری
- اعتقاد به ارتقا
- ارتباط دائم مسئولین سایت با اعضا
- پی گیری های مجدانه در رفع مشکلات سایت و اعضا
- توجه به نظرات اعضا و اعمال آنها
- اهمیت به دیدگاه های اعضا و نظر سنجی
- ادب و حرمت قابل تحسین مدیران محترم سایت
- تلاش بی وقفه در مکانیزاسیون دفاتر وکالت و درگیر نمودن وکلا و کارآموزان به امور انفورماتیک
- تلاش جهت برقرار ارتباط آنلاین بین وکلا
- تبیین وجوه مشترک وکلا و تقویت آن و بسیار موارد دیگر که به اعتقاد اینجانب بی سابقه بوده و قابل تحسین است.

توفیق و پویایی روز افزون را برای مدیران سایت و ارتقای کمی کیفی این سایت را آرزومندم. از همکاران محترم تقاضا دارم به هر شیوه ممکن سایر همکاران را به بهره گیری از امکانات این سایت تشویق و ترغیب نمایند. ( 13-06-1389 ) www.vakilalizadeh.com

شاپور خسروی پور - وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی ( کانون مرکز ) :

شاپور-خسروی-پور-وکیل-پایه-یک-دادگستری-و-مشاور-حقوقی-(کانون-مرکز) دوستان سلام و درود من را پذیرا باشید دست مریزاد دلیل تاخیر در اظهار نظر درخصوص وکالت آنلاین برسی تطبیقی و به کار بردن روش مقایسه ای باسایت های مشابه بود در واقع به کاربردن روش علمی فرضیه و آزمایش و سپس با استقرا ءو تمثیل و آنگاه نتیجه گیری بود.
خوشحالم که با روش مقایسه تطبیقی و با شناخت ارادت خود را به گردانندگان و مدیران سایت اعلام می دارم تحسین مستدل و نشات گرفته از شناخت بر پایه ادله است.
وکالت آنلاین را دوست دارم زیرا :

عزیزان و کارگزاران این سایت پیوسته دغدغه ارتقا امکانات سایت را دارند کافی است به توسعه امکانات فقط در چندماه اخیر توجه کنید ( آفتاب آمد دلیل آفتاب )، احترام به سلیقه ها در ویرایش سایت تحسین برانگیز است اطلاع رسانی گسترده با تمام امکان اعم از پیامک و یا تلفن در خصوص گسترش مشتری مداری و ارتقا سایت تحسین بر انگیز است، تلاش گسترده برای جذب مخاطب و احترام به پیشنهادات موجب خرسندی است، سازماندهی و ایجاد تشکل صنفی اختصاصی موجب آشنایی اعضا و ارتباط خوب و عالی بین اعضا شده است که در صنف وکالت بی سابقه است به دلیل اختصار گویی از سرویس دهی ارزنده جناب آقای میر قادری و همکاران محترم به نوبه خود سپاسگذارم و این احساس نشات گرفته از مقایسه تطبیقی سایت های مشابه و روش علمی است که نتیجه علمی را در بر دارد.

هیچ زمان دیر نیست می توانید با سایت های دیگر خودتان مقایسه کنید ! با تشکر خسروی پور ( 11-06-1389 ) www.shkhosravipour.com

گلرخ افقهی - وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی ( کانون اصفهان ) :

گلرخ-افقهی-وکیل-پایه-یک-دادگستری-و-مشاور-حقوقی-(کانون-اصفهان) با سلام از نظر اینجانب که یکی از اولین اعضای وکالت آن لاین بوده ام ، نکته ای که در این سامانه بسیار برجسته است مدیریت خوب ، جوان ، با ایده های نو و آشنا به مسائل است که با اشتیاق در جهت پیشرفت هرچه بیشتر سایت فعالیت می نمایند و از تمامی نظرات مثبت اعضا با روی باز استقبال می نمایند. مسلما حضور اینجانب در دو سال پیاپی در وکالت آن لاین ( تمدید عضویت ) می تواند خود گویای رضایت وعلاقه ی من به این سایت باشد. ( 20-06-1389 )
www.gafghahi.com

احسان زررخ - وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی ( کانون کرمانشاه و ایلام ) :

احسان-زررخ-وکیل-پایه-یک-دادگستری-و-مشاور-حقوقی-(کانون-کرمانشاه) با سلام و سپاس به نظر اینجانب سوای نكاتی كه همكاران محترم مطرح فرمودند، ساختار یكپارچه، نظم حاكم بر پورتال، اندیشیدن به بهتر بودن و تكامل و نیز داشتن برنامه برای توسعه از نكات مثبت و منحصر به فرد وكالت آنلاین است. لذا بر خود فرض می دانم كه به مدیران آن تبریك گفته برای ایشان موفقیت روز افزون آرزو نمایم. ( 18-06-1389 )
www.zarrokh.ir

رسول سعادت نیا - وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی ( کانون بوشهر ) :

رسول-سعادت-نیا-وکیل-پایه-یک-دادگستری-و-مشاور-حقوقی-(کانون-بوشهر) درود خدمت دوستان وهمکاران ارجمند....پرتال وکالت آن لاین درجامعه انفورماتیک ایران کاری منحصربه فرد است به عنوان فردی که از سال 83 در سامانه های گوناگون فعالیت نموده ام ویزگیهای منحصر به فرد این سامانه آن را از سایر سامانه ها برتری می بخشد خصوص آنکه در این سامانه اختصاص به وکلای محترم دارد و به لحاظ اهمیت صنفی و هماهنگ نمودن همکاران و تبادل تجارب و اندیشه ها دست اوردی زیبا بوده و نتیجه ای زیبا تر به دنبال خواهد داشت... محبت و پیگری دلسوزانه مدیریت محترم سامانه نیز بسیار قابل تحسین و سپاس است . امید انکه هر روز شاهد برتری و بهتر شدن سامانه و رونق روز به روز ان در جامعه انفورماتیک با توجه به خدمات حقوقی که می تواند به شهروندان عزیزدهد باشیم ( 20-06-1389 )
www.saadatnia.ir

شاپور محمد حسینی - وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی ( کانون اصفهان ) :

شاپور-محمد-حسینی-وکیل-پایه-یک-دادگستری-و-مشاور-حقوقی-(کانون اصفهان) با سلام و درود از زحمات و تلاش های بی وقفه شما بسیار سپاسگزارم. هر موقع که در این سایت احساس نیاز به وجود یک نرم افزار شد قبل از بیان آنرا در دسترس و برروی سایت دیدم. امیدوارم اگر اینگونه خدمات دهی به همین نحو پیش رود هیچ گاه فرصت اینکه من بخواهم درخواست افزودن امکاناتی را بنمایم فراهم نشود. باز هم از تلاش و کوشش شما بی اندازه سپاسگزارم. ( 31-06-1389 )
www.shapormh.ir

حسن لطفی - وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی ( کانون کرمانشاه و ایلام ) :

حسن-لطفی-وکیل-پایه-یک-دادگستری-و-مشاور-حقوقی(کانون-کرمانشاه) به نظر بنده ارتباط تنگاتنگ با وكلا و از سوی دیگر تلاش برای به روز بودن اطلاعات مهمترین وجه تمایز این سایت با سایر سایتها می باشد از طرفی ایجاد امكانات برای ارتباط سریع وكیل و موکل و نیز مكانیزه كردن دفاتر وكلا كارساز خواهد بود ( 13-06-1389 )
www.hassanlotfi.ir

كامران اكرمی افشار - وكلای قوه قضائیه عضو مرکز امور مشاوران حقوقی، وکلا و کارشناسان قوه قضائیه :

كامران-اكرمی-افشار-وكلای-قوه-قضائیه-عضو-مرکز-امور-مشاوران-حقوقی،-وکلا-و-کارشناسان-قوه-قضائیه ای کریم ذوالجلال مهربان دائم المعروف دارای جهان یا کریم العفو حی لم یزل یا کثیر الخیر شاه بی بدل لا نفوذ الا بسلطان الهدی من تجاویف السماوات العلی هیچکس را تا نگردد او فنا نیست ره در بارگاه کبریا با سلام و عرض ادب حضور تمامی همکاران فرهیخته و مدیران سایت وکالت آنلاین بی دریغ رویکردی نو ،با هدف بنیادین علمی و کاری در چهار چوب ساماندهی وکلا محترم و استفاده از نظرات آنان قابل تحسین است و بایستی اذعان نمود این هدف جز با همت و پشتکار عزیزانی که در این راه قدم نهاده اند و آنرا نهادینه نموده اند میسر نمیگردید و همچنین به عنوان عضو جدیدی که افتخار عضویت در این سایت را پیدا نموده ام از مدیران سایت از صمیم قلب بی نهایت سپاسگذارم . ( 08-03-1390 )
www.urmialawyer.ir

بهنام جلیلیان - وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی ( کانون خوزستان ) :

بهنام-جلیلیان-وکیل-پایه-یک-دادگستری-و-مشاور-حقوقی  کانون خوزستان) با سلام ودرود به شما عزیزان.آنچه قابل عرض است اینکه بنده سالهای گذشته سایتی با همین عنوان داشتم اما علرغم تلاشهای دوستان و همکاران وعلاقه بنده به ادامه فعالیت بدلیل عدم هماهنگی وهمکاری عدم انسجام موسس سایت متاسفانه از ادامه فعالیت نامید شدم و با حمایت و ارشاد دوستان علی الخصوص دکتر محسنی و معرفی بنده به جناب میر قادری از بدو انجام کار تا کنون ایشان با تمام وجود همکاری وخلاقیت و علاقه خود را اثبات نموده و امید دارم با همکاری ایشان وجامعه حقوقدانان بنده کار خود را ادامه دهم. ( 22-03-1390 )
www.parsehdadkhah.com

عزت الله خورشیدی - وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی ( کانون لرستان ) :

عزت-الله-خورشیدی-وکیل-پایه-یک-دادگستری-و-مشاور-حقوقی-(کانون-لرستان) سلام به عنوان عضو جدید این سایت در ابتدا از موسسین آن به خاطر راه اندازی این شبکه اجتماعی بین وکلا وحقوقدانان تشکر میکنم و اعتقاد دارم به کمک دوستان میتوان هم باعث ارتقاء دانش حقوق شد و هم با هم فکری مشکلات را بررسی وراهکار مناسبی اراء نمود.امیدوارم که مدیریت سایت بدون خستگی در تشویق اعضاء به حضور در فعالیتهای سایت موفق باشند. ( 19-03-1390 )
www.e-khorshidi-lawyer.ir

شهرام عباس قربانی - وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی ( کانون کرمانشاه و ایلام ) :

شهرام-عباس-قربانی-وکیل-پایه یک-دادگستری-و-مشاور-حقوقی(کانون-کرمانشاه-و-ایلام) با عرض سلام و دست مریزاد خدمت مدیران محترم سایت و تقدیر و تشکر از ایجاد فضای مناسب برای جامعه وکلا ، سایت علاوه بر مواردی که همکاران بدان اشاره فرمودند زمینه را برای اطمینان بیشتر کاربران و موکلین فراهم می نماید چرا که با عنایت به کامل نبودن اطلاعات وکلا در سامانه اتحادیه کانونهای وکلای دادگستری کاربر به راحتی می تواند وکیل مورد نظر خود را از این بابت که واقعا وکیل هست یا خیر مورد بررسی قرار دهد از طرفی در صورت همکاری همکارا ن ، سایت می تواند مکانی برای تبادل اطلاعات و تجربیات حقوقی و به نوعی ارائه دکترین حقوقی فیمابین وکلا باشد . بنظر می رسد چنانچه شرایطی فراهم می شد که بتوان از طریق sms از پیام ها و سوالهای احتمالی در سایت باخبر شد این امکان را فراهم می نمود که در صورت فوریت موضوع سریعا به سایت مراجعه نماییم. ( 29-05-1390 )
www.abbasghorbani.ir

وکالت آن لاین در دیگر وب سایت ها : ‏

1 - معرفی پورتال جامع وكالت آن‌لاین در وب سایت اتحادیه سراسری کانون های وکلای دادگستری ایران‏ ( اسکودا ) مشاهده
2 - معرفی شیوه های رایج مشاوره الكترونیكی وكلا و امكانات فنی پرتال اطلاع رسانی وكالت آن لاین در وب سایت اتحادیه سراسری کانون های وکلای دادگستری ایران‏ ( اسکودا ) مشاهده
3 - معرفی پرتال اطلاع رسانی وکالت آن لاین در وب سایت اتحادیه سراسری کانون های وکلای دادگستری ایران‏ ( اسکودا ) مشاهده
4 - نامه تاییدیه پرتال اطلاع رسانی وکالت آن لاین از طرف کانون وکلای دادگستری منطقه اصفهان‏ تصویر تاییدیه
مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.