×

لیست بهترین وکلای ارامنه تهران

لیست-بهترین-وکلای-ارامنه-تهران

شناسه : 166

مقدمه

مقدمه

یکی از قدیمی‌ترین محله‌های تهران محله سبلان در منطقه هفت است که درگذشته از میدان گرگان تا پادگان حشمتیه ادامه داشت. این منطقه به دلیل داشتن ساکنین ارامنه فراوان، به محله ارامنه نیز معروف است. مردمان ارامنه معمولاً افراد بافرهنگ و خوبی هستند، اما بااین‌حال ممکن است اختلافات و مشکلات قانونی برای ساکنین به وجود آید؛ بدین منظور لازم است تا بهترین وکلای ارامنه را بشناسید تا بتوانید با آگاهی کامل‌تری برای گرفتن حق‌وحقوق خود اقدام نمایید.

این محله از شمال به بزرگراه صیاد شیرازی و سبلان شمالی، از شرق با سبلان جنوبی، از جنوب با خیابان محمودی، مدنی، پازوکی، نامجو و از غرب با خیابان شیخ صفی و اجاره‌دار منتهی می‌شود. اگر قصد ورود به محله ارامنه را دارید، باید بدانید که این محله در شرق تهران و در کنار محلاتی نظیر حشمتیه، شاهد، وحیدیه، گرگان، سبلان، نظام‌الملک قرار دارد و دارای محدوده زوج و فرد است.

انتخاب بهترین وکلای ارامنه

کلمه وکیل در لغت به معنی اعتماد کردن است و وکالت یکی از مشاغلی است که جایگاه و مسئولیت بالایی دارد. از انواع وکلا می‌توان به وکیل اداری، وکیل کاری، وکیل دادگستری، وکیل پایه یک، وکیل مرکز مشاوران، وکیل قضایی، وکیل معاضدتی و وکیل تسخیری اشاره کرد. هر یک از این وکلا در حل مشکل خاصی مهارت دارند؛ بنابراین باید هنگام انتخاب یک وکیل خوب باتوجه‌به مشکلات و مسائلی قانونی خود وکیل را انتخاب نمود.

اما به‌طورکلی وکیل پایه یک دادگستری باید دست‌کم دارای مدرک لیسانس در رشته حقوق باشد و در آزمون وکالت قبول شود. همچنین باید دوره کارآموزی به مدت دو سال را بگذراند و کاملاً از نظر مذهبی، اخلاقی و ... مورد تأیید باشد. یک وکیل پایه یک علاوه بر نکات گفته شده باید دوره وکالت در پایه دو را تمام کرده باشد و از کلیه آزمون‌ها و مصاحبه‌های علمی سربلند بیرون‌آمده باشد.

سخن پایانی

مطمئناً آشنایی با بهترین وکلای ارامنه برای ساکنین این محله بسیار بااهمیت است؛ زیرا هنگام دعاوی و حل‌وفصل مشکلات قانونی این وکلا هستند که کارها را به‌خوبی جلو می‌برند. بدون انتخاب یک وکیل خوب و حاذق نمی‌توان به‌راحتی از مشکلات قانونی عبور کرد.

کلمه کلیدی: بهترین وکلای ارامنه

لیست بهترین وکلای ارامنه تهران صفحه 1، تعداد 20 وکیل یافت شد
مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.