×

لیست بهترین وکلای زنجان جنوبی تهران

لیست-بهترین-وکلای-زنجان-جنوبی-تهران

شناسه : 173

مقدمه

مقدمه

محله زنجان جنوبی در منطقه ده تهران قرار دارد. خوبی این محله این است که در خارج از محدوده طرح ترافیک زوج و فرد قرار داشته و به‌راحتی با مترو، اتوبوس و تاکسی می‌توانید به سایر نقاط شهر تهران رفت‌وآمد کنید. محله‌های جی، هاشمی، شادمهر و دکتر هوشیار در نزدیکی زنجان جنوبی قرار دارند. این محله مرکزی شهر تهران جزو محله‌های قدیمی منطقه ده محسوب می‌شود و امکانات رفاهی و تفریحی خوبی را برای ساکنان خود دارد. ساکنین این محله می‌توانند برای حل پرونده‌های قضایی و راهنمایی درباره موضوعات قانونی، با بهترین وکلای زنجان جنوبی مشورت کنند.

بهترین وکلای رنجان جنوبی و پرونده‌های دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه ده

وقوع جرم و جنایت در بسیاری از اوقات باوجود فرهنگ‌سازی و رعایت مردم غیرقابل‌اجتناب است. زمانی که پای شکایت، تشکیل پرونده، دادسرا و دادگاه، حکم و مجازات به میان می‌آید، حتماً پای یک وکیل نیز درمیان خواهد بود. وکلا با قوانین کشور آشنایی کامل داشته و بهتر از یک فرد عادی می‌توانند در مراجع قانونی ظاهرشده و گره از یک مشکل قانونی یا پرونده قضایی بگشایند.

دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه ده تهران دارای 12 شعبه بازپرسی،4 شعبه دادیاری و 3 شعبه اجرای احکام کیفری است. این دادسرا در محله زنجان جنوبی، تقاطع خیابان دامپزشکی و جیحون واقع‌شده است. وظایف این دادسرا کشف جرم، تعقیب افراد متهم، انجام تحقیقات مقدماتی و صدور و اجرای احکام کیفری بر اساس شواهد موجود در پرونده است. بعد از انجام مراحل مقدماتی برای صدور حکم توسط دادسرا، پرونده به دادگاه فرستاده می‌شود تا قاضی با توجه به مدارک و شواهد موجود، رای قطعی خود را صادر کند.

کلام پایانی

پیگیری پرونده‌ها در دادسراهای عمومی و انقلاب یکی از وظایف وکلا است. بهترین وکلای زنجان جنوبی با دادسرای عمومی و انقلاب این منطقه آشنایی داشته و می‌توانند راهنمای بسیار خوبی برای افرادی باشند که پرونده‌شان به این دادسرا فرستاده ‌شده است.

کلمه کلیدی: بهترین وکلای زنجان جنوبی

لیست بهترین وکلای زنجان جنوبی تهران صفحه 1، تعداد 20 وکیل یافت شد
مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.