×

لیست بهترین وکلای سلسبیل جنوبی تهران

لیست-بهترین-وکلای-سلسبیل-جنوبی-تهران

شناسه : 175

مقدمه

مقدمه

محله سلسبیل جنوبی در قلب پایتخت و منطقه ده قرار دارد. محله‌های اطراف سلسبیل جنوبی شامل بریانک، هفت‌چنار، اسکندری، سلسبیل شمالی، سلامت و کارون جنوبی و شمالی بوده که خود جزو محله‌های معروف و قدیمی تهران نیز هستند. وجود مجتمع‌های تجاری متعدد مانند آیدین، بازارهای میوه و تره‌بار، بوستان‌ها، رستوران‌ها، داروخانه‌ها و سایر امکانات رفاهی، امکان زندگی راحت را برای اهالی این منطقه را فراهم کرده است. این محله نیز مانند چند محله دیگر منطقه ده در طرح ترافیک زوج و فرد قرار ندارد و مشکلی برای رفت‌وآمد خودروها در طول هفته وجود ندارد. وجود کلانتری و دادسرای ناحیه 36 سبب شده است تا اهالی این محله و سایر محله‌های منطقه ده و غرب تهران به حضور وکلای مجرب در این محله نیاز داشته باشند. بهترین وکلای سلسبیل جنوبی توسط وکالت آنلاین به شما معرفی می‌شوند.

معرفی بهترین وکلای سلسبیل جنوبی

بهترین وکلای این محله توسط معیارهای وب‌سایت وکالت آنلاین شناسایی‌شده‌اند و مهم‌ترین معیار برای تشخیص یک وکیل خوب که موردتوجه وکالت آنلاین نیز بوده است، میزان موفقیت در پرونده‌هایی است که در زمینه تخصص خود قبول می‌کند.

برای پیدا کردن بهترین وکیل می‌توان از پرسش از اطرافیان و موکلان قبلی وکیل کمک گرفت اما این روش بسیار سخت و زمان‌بر است و در مواقعی که شما نیاز دارید تا یک وکیل خوب را در کوتاه‌ترین زمان ممکن انتخاب کنید، زیاد کارساز نیست و حتی می‌تواند موجب گمراهی و استرس نوبت.

یکی از مکان‌های قضایی که در محله سلسبیل جنوبی قرار دارد و برای حل پرونده‌های این دادسرا نیاز به حضور وکیل داریم، دادسرای ناحیه 36 راهور غرب بوده که مسئول رسیدگی به جرائم رانندگی غرب شهر تهران است. موقعیت این دادسرا در خیابان آزادی، خیابان رودکی، ضلع جنوبی ساختمان راهنمایی و رانندگی، کوچه فرج‌اللهی بوده و به اموری مانند توقیف غیرقانونی وسیله نقلیه رسیدگی می‌کند. مرکز دیگر کلانتری این محله به آدرس خیابان هاشمی است که به کلیه شکایات ساکنین محله سلسبیل جنوبی رسیدگی می‌کند.

جمع‌بندی

کلانتری‌ها و دادسراها ازجمله مکان‌های قانونی هستند که حضور یک وکیل برای پیگیری مشکلات بسیار احساس می‌شود. اگر دچار مشکلی در دادسرای ناحیه 36 راهور غرب یا کلانتری محله سلسبیل جنوبی شده‌اید، می‌توانید از بهترین وکلای سلسبیل جنوبی کمک بگیرید.

کلمه کلیدی: بهترین وکلای سلسبیل جنوبی

لیست بهترین وکلای سلسبیل جنوبی تهران صفحه 1، تعداد 20 وکیل یافت شد
مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.