×

لیست بهترین وکلای شبیری - جی تهران

لیست-بهترین-وکلای-شبیری---جی-تهران

شناسه : 177

مقدمه

مقدمه

درگذشته شهر تهران برخلاف دود و دم و آلودگی‌های سال‌های اخیر، روستایی خوش آب‌وهوا با مزارع متعدد بوده است. محله شبیری – جی نیز از محله‌های قدیمی شهر تهران بوده و قدمتی حدوداً 900 ساله دارد. خیابان‌های قدمی تهران مانند کمیل، باباییان و سی متری جیز نشان‌دهنده قدمت این محله هستند. ازجمله مهم‌ترین مراکز این محله می‌توان به سینما جی، فرهنگسرای انقلاب، خانه هنر استاد معین، بیمارستان 504 ارتش اشاره کرد. وجود سه دادگاه در این محله سبب شده است تا بسیاری از پرونده‌های جرائم کیفری به مجتمع‌های قضایی شبیری – جی فرستاده شوند.

بسیاری از این پرونده‌ها به‌گونه‌ای هستند که حتماً باید یک وکیل خب به امور آن رسیدگی کند تا به سرانجام برسد؛ بنابراین بهترین وکلای شبیری – جی به کمک شما می‌آیند تا پرونده‌های پیچیده را گره‌گشایی کنند.

بهترین وکلای شبیری – جی و معرفی دادسرای ناحیه 34 و دادسرای ناحیه 27

دادسرای ناحیه 34 به‌طور ویژه به جرائم سرقت مسلحانه و مقرون به آزار رسیدگی می‌کند. منظور از سرقت مسلحانه مقرون به آزار زمانی است که سارق یا سارقین اقدام به آزار و اذیت جسمانی یا روانی مالباخته می‌کند. برای مثال شکنجه، ضرب‌وجرح، تهدید جان و دست‌درازی به مالباخته و خانواده او مصداق‌هایی از آزار هستند.

از سوی دیگر دادسرای ناحیه 27 نیز به امور جنایی و به‌طور ویژه پرونده‌های قتل رسیدگی می‌کند. هردوی این دادسراها در محله شبیری – جی، سه‌راه آذری، خیابان شهید گرگانی، جنب کارخانه آرد، پلاک 18 قرار دارند. برای تماس با هر دو دادسرا می‌توانید با شماره 66640620 الی 5 تماس بگیرید.

بهترین وکلای محدوده شبیری – جی در دعاوی قتل و سرقت‌های مسلحانه تجربه کافی را داشتهِ و می‌توانند در حل پرونده‌های مربوط به این دو دادسرا نقش مهمی داشته باشند. هر دو پرونده بسیار حساس بوده و با آبرو و جان افراد سروکار دارند و هرگونه کوتاهی در رسیدگی به آن‌ها می‌تواند منجر به اتفاقات ناگواری شود.

جمع‌بندی

پرونده‌هایی که به موضوعات جنایی مانند قتل و موضوعات کیفری مانند سرقت مرتبط هستند، جزو پرونده‌های حساس محسوب شده و رسیدگی به آن‌ها نیازمند دقت و آشنایی کامل با قوانین است. وکالت آنلاین مرجعی معتبر برای شناسایی بهترین وکلای شبیری – جی برای قبول دعاوی مربوط به این پرونده‌ها است.

کلمات کلیدی: بهترین وکلای شبیری – جی

لیست بهترین وکلای شبیری - جی تهران صفحه 1، تعداد 17 وکیل یافت شد
مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.