×

لیست بهترین وکلای اسکندری تهران

لیست-بهترین-وکلای-اسکندری-تهران

شناسه : 199

مقدمه

مقدمه

محله اسکندری یکی از محله‌های مرکزی شهر تهران بوده و در منطقه 11 واقع‌شده است. این محله از اطراف با خیابان‌های اسکندری جنوبی، نواب، هاشمی، امام خمینی و کمیل محدود شده است. علت محبوبیت این محله و منطقه 11 تهران و رفت‌وآمدهای زیاد به آن، شهرت آن به‌عنوان یکی از محله‌های سیاسی پایتخت است. این محله در داخل محدوده طرح ترافیک زوج و فرد بوده و در مجاورت محله‌های بریان، سلسبیل جنوبی، سلسبیل شمالی، جمهوری، مخصوص، سلامت و میدان حر قرار دارد. در منطقه 11 تهران و این محله به‌طورکلی رفت‌وآمد زیاد است و بافت قدیمی این قسمت از تهران و دسترسی نسبتاً خوب به امکانات و حمل‌ونقل عمومی موجب شده است تا بسیاری از افراد این محدوده را برای خرید خانه‌های باقیمت مناسب انتخاب کنند. نکته مهم دیگر، حضور بهترین وکلای اسکندری تهران در منطقه 11 است که ساکنین را از صرف وقت برای پیدا کردن وکیل خوب معاف می‌کند.

بهترین وکلای اسکندری تهران در کلانتری محله اسکندری و دادسرای منطقه 11

دادسراي عمومي و انقلاب ناحيه 11 تهران در ضلع غربی میدان منیریه در خیابان ولی‌عصر (عج) واقع‌ شده است. این دادسرا با نظارت مستقیم بر کلانتری‌های منطقه 11، جلوگیری از ورود افراد غیر مرتبط به پرونده‌ها، راه‌اندازی واحد حفاظت اجتماعی و پیگیری وثیقه‌ها و استفاده از کارشناسان باتجربه، تعداد زیادی از پرونده‌های ارجاعی را به کمک وکلا حل‌وفصل کرده است.

از مهم‌ترین پرونده‌هایی که در این دادگاه حل‌شده‌اند می‌توان به پرونده کلاه‌برداری دو شرکت بازرگانی و لیزینگ، پرونده اخاذی، تاسیس شرکت‌های جعلی و پرونده شکایت سازمان بورس از تعدادی از کارشناسان خود اشاره کرد. کلانتری محله اسکندریه در خیابان رودکی جنوبی، خیابان آذربایجان، خیابان انصافی مقدم نیز یکی از ضابطین این دادسرا است.

کلام پایانی

وکلا افرادی هستند که به‌طور تخصصی با قانون آشنا بوده و می‌توانند برای بسیاری از گره‌های قانونی و جرائم، راه‌حل‌های قانونی پیدا کنند. بهترین وکلای اسکندری تهران، افرادی باسابقه و خوش‌نام هستند که با استفاده از قانون، وکالت بسیاری از پرونده‌های موجود در دادسرای منطقه 11 را قبول کرده و آن‌ها را به نتیجه رسانده‌اند.

کلمه کلیدی: بهترین وکلای اسکندری

لیست بهترین وکلای اسکندری تهران صفحه 1، تعداد 17 وکیل یافت شد
مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.