×

لیست بهترین وکلای دروازه شمیران تهران

لیست-بهترین-وکلای-دروازه-شمیران-تهران

شناسه : 208

مقدمه

مقدمه

دروازه شمیران در منطقه 12 تهران قرار داشته و جزو قسمت مرکزی و قدیمی تهران محسوب می‌شود. امروزه این محله را با ترافیک‌های طولانی، آلودگی صوتی و شلوغی همیشگی‌اش می‌شناسیم. این محله از اطراف به خیابان‌های ابن‌سینا، بهارستان، مجاهدین اسلام، انقلاب اسلامی و 17 شهریور شمالی متصل شده و در محدوده طرح ترافیک زوج و فرد قرار دارد. بافت غالب این محله ساختمان‌های مسکونی قدیمی و جدید به همراه تعدادی بازار مانند بازار ابن‌سینا اشاره کرد. درواقع دروازه شمیران جزو معدود محله‌های تهران است که بیشتر بافت آن مسکونی بوده و می‌توان هیئت‌ها و مساجد زیادی را در آن دید. اگر ساکن این محله و منطقه 12 تهران هستید و به دنبال یک وکیل خوب برای حضور در شورای حل اختلاف دروازه شمیران می‌گردید، با وکالت آنلاین در معرفی بهترین وکلای دروازه شمیران همراه باشید.

بهترین وکلای دروازه شمیران و مجتمع شماره 12 و 13 شورای حل اختلاف

در اکثر محله‌های تهران برای رسیدگی به پرونده‌های قضایی، شعبه‌های مجتمع شورای حل اختلاف تاسیس شده‌اند. در دروازه شمیران نیز مجتمع شماره 12 و 13 شورای حل اختلاف تهران به پرونده‌های مناطق 12 و 13 تهران و جرائم با مجازات تا 30 میلیون ریال جزای نقدی و 3 ماه حبس، تحریر ترکه، وراثت مهروموم، تخلیه اماکن مسکونی، تخلیه اماکن تجاری به شرطی که حق کسب پیشه و سرقفلی نداشته باشد، دعاوی مالی تا 50 میلیون ریال، تخلفات رانندگی و تامین دلیل رسیدگی می‌کنند.

این مجتمع در میدان دروازه شمیران، خیابان فخرآباد، جنب مسجد فخرآباد قرار داشته و در روزهای شنبه تا چهارشنبه در ساعات 9:30 تا 13 و 15 تا 16 آماده خدمت‌رسانی به مردم به‌صورت حضوری و پاسخگویی به شماره تلفن 77643313 است.

کلام پایانی

بهترین وکلای دروازه شمیران تاکنون بسیاری از پرونده‌های موجود در مجتمع شماره 12 و 13 این محله را با موفقیت به نتیجه رسانده و به تمام راه‌های قانونی مسلط هستند. بهترین وکلا تهران و دروازه شمیران را در وکالت آنلاین دنبال کنید.

کلمه کلیدی: بهترین وکلای دروازه شمیران

لیست بهترین وکلای دروازه شمیران تهران صفحه 1، تعداد 19 وکیل یافت شد
مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.