×

لیست بهترین وکلای دژکام تهران

لیست-بهترین-وکلای-دژکام-تهران

شناسه : 252

مقدمه

مقدمه

بهترین وکلای دژکام، موضوع مقاله ما است. محدوده دژکام تهران در منطقه 14 با خیابان دژکام شناخته می‌شود. این خیابان از محله‌های دژکام، شکوفه و مینای شمالی عبور می‌کند. خیابان دژکام معابر مهمی مانند گیلکی، درودیان، شکوری، شکوفه و ابن‌سینا را به یکدیگر متصل کرده است. در این محله می‌توانید مکان‌هایی مانند بیمارستان مردم، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و سینما ناهید را ببینید.

در دژکام هرکدام از امکانات رفاهی را که بخواهید مانند رستوران، مشاور املاک، فروشگاه‌های مواد غذایی و ... یافت می‌شود. ساکنان این محدوده یا سایر محله‌های منطقه 14 تهران برای پیگیری دعاوی ملکی خود در بیشتر اوقات با وکلای این منطقه مشورت کرده و آن‌ها را برای قبول دعاوی خود انتخاب می‌کنند. اگر به دنبال وکیل ملکی می‌گردید یا برایتان سوال پیش‌آمده است که دعاوی ملکی شامل چه مواردی می‌شوند، حتماً ادامه این مطلب را بخوانید.

بهترین وکلای دژکام در دعاوی ملکی (پیش‌فروش)

دعاوی ملکی فقط محدود به خریدوفروش خانه نشده و موارد گسترده‌تری را شامل می‌شود. اغلب دعاوی ملکی به دلیل ناآگاهی و عدم مطالعه کامل شروط ذکرشده در قرارداد بوده و زمانی که وکلا برای حل دعاوی ملکی وارد می‌شوند، باید توجه کنند تا در دادخواست ارائه‌شده تمام نکات و جزئیات ذکر شده باشد تا از هدر رفتن رمان و هزینه دادرسی جلوگیری شود. به علت گران بودن ملک بسیاری از افراد به سمت خرید ملک به‌صورت پیش‌فروش تمایل پیداکرده‌اند.

در قراردادهای پیش‌فروش افراد ملک را در قبل از شروع به ساخت یا در مراحل اولیه ساخت با مبلغ کمی پیش‌خرید کرده و تا تکمیل شدن کار، بقیه مبلغ را در چند قسمت پرداخت می‌کنند. با توجه به اینکه درروش پیش‌فروش چون خریدار قبل از تکمیل شدن ملک آن را خریداری می‌کند، قیمت تمام‌شده ارزان‌تر است اما گاهی اوقات در حین ساخت مشکلاتی پیش می‌آید و سازنده ملک را در زمان مشخص تحویل نمی‌دهد یا مبلغی بیشتر از قرارداد را مطالبه می‌کند، در این موارد در صورت عدم توافق بین خریدار و سازنده، بحث شکایت پیش کشیده می‌شود.

جمع‌بندی

در صورت عدم توافق در پرونده‌های ملکی پیش‌فروش، نیاز به مشاوره با وکیل ملکی خوب و در صورت لزوم شکایت و تنظیم دادخواست مطرح می‌شود که کار حساسی بوده و حتماً یک وکیل باتجربه ملکی باید این کار را انجام دهد. بهترین وکلای دژکام در امور ملکی در این موارد می‌توانند بهترین کمک برای شما باشند.

کلمه کلیدی: بهترین وکلای دژکام

لیست بهترین وکلای دژکام تهران صفحه 1، تعداد 17 وکیل یافت شد
مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.