×

لیست بهترین وکلای چهارصد دستگاه تهران

لیست-بهترین-وکلای-چهارصد-دستگاه-تهران

شناسه : 336

مقدمه

مقدمه

بهترین وکلای چهارصد دستگاه، موضوع بحث ما است. محله چهارصد دستگاه در شهر تهران و منطقه 14 قرار داشته و دلیل نام‌گذاری آن به این دلیل بوده که برای اولین بار در دوران نخست‌وزیری قوام‌السلطنه دستور ساخت 400 دستگاه خانه به شکل زیر طاقی در این محدوده داده شد. بیشتر این خانه‌ها دوبلکس ساخته‌شده و جزو اولین نمونه‌های شبیه‌سازی معماری شهری در تهران هستند. اکنون ساختمان‌های جدید جایگزین بسیاری از آن خانه‌های قدیمی شده‌اند.

چهارصد دستگاه از سمت شمال به خیابان پیروزی، از سمت غرب به خیابان شکوفه، از جنوب به خیابان عزیزی و از سمت شرق به خیابان زینتی افخم محدود می‌شود. در این محله اغلب افراد به دنبال بازسازی خانه‌های قدیمی خود هستند و چون همه توانایی و شناختی از این کار ندارند، اغلب در این راه با مشکلاتی مواجه می‌شوند که برای جلوگیری از بروز یا حل آن‌ها بهتر است با بهترین وکلای چهارصد دستگاه مشورت کنید.

بهترین وکلای چهارصد دستگاه در دعاوی مربوط به بازسازی مسکن

ساختمان‌های فرسوده می‌توانند بلای جان ساکنان خود و ساختمان‌های اطراف باشند، بنابراین بسیاری از مالکان این ساختمان‌ها تصمیم گرفته‌اند تا خانه‌های خود را بازسازی کنند. زمانی که یک فرد مالکیت مکانی که قرار است تخریب شود را داشته باشد، مشکلات حقوقی زیادی برای دریافت مجوز تخریب و ساخت‌وساز وجود ندارد اما در مواقعی که ملک‌ دارای چند مالک باشد، احتمال وجود اختلاف بین افراد و مشکلات حقوقی زیادتر می‌شود.

درصورتیکه تعدادی از مالکان درخواست بازسازی ملک را داشته باشند و تعدادی از مالکان مخالف باشند، اولین مرحله قانونی یعنی ارائه دادخواست تمایل به نوسازی از طرف وکیل مالکان موافق به نوسازی به شورای حل اختلاف داده می‌شود. در شورا پرونده تشکیل‌شده و برای تشخیص فرسودگی ساختمان اقدامات لازم و کارشناسی انجام می‌شود و درنهایت پس از بررسی‌ها، در صورت صلاحیت، اجازه تحدید بنای فرسوده و نوسازی آن داده می‌شود.

جمع‌بندی

نوسازی خانه‌های مسکونی در اغلب موارد منافع اقتصادی نیز برای مالکان به همراه دارد اما گاهی در بین مالکان ممکن است اختلافاتی وجود داشته باشد که مانع نوسازی ملک شود و در این موارد با ارائه دادخواست به شوراهای حل اختلاف می‌توان اقدامات و پیگیری‌های لازم را توسط بهترین وکلای چهارصد دستگاه انجام داد.

کلمه کلیدی: بهترین وکلای چهارصد دستگاه

لیست بهترین وکلای چهارصد دستگاه تهران صفحه 1، تعداد 19 وکیل یافت شد
مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.