×

لیست بهترین وکلای زمزم تهران

لیست-بهترین-وکلای-زمزم-تهران

شناسه : 314

مقدمه

مقدمه

در زمزم و اطراف آن شاهد تراکم جمعیتی و خانه‌های قدیمی زیادی هستیم که امنیت افراد را می‌توانند به خطر بی‌اندازند. در این مواقع بهترین کار نوسازی خانه‌ها است که هزینه و تخصص کافی را می‌طلبد و در محله‌هایی که جزو بافت فرسوده بوده و خانه‌ها کوچک هستند، باید تجمیع ساختمان شده و بعد کار ساخت‌وساز شروع شود. در مراحل تجمیع ساحتمان ممکن است با مسائل و مشکلاتی مواجه شوید که آگاهی قبلی از آن‌ها با مشاوره و کمک گرفتن از بهترین وکلای زمزم می‌تواند بسیار کمک‌کننده باشد.

محله زمزم در منطقه 17 تهران را با بورس کاشی و سرامیک آن شناخته می‌شود. این محله در جنوب تهران از سمت شمال با خیابان مجتبی متین، از غرب با خیابان عباس تقوایی از جنوب با خیابان زمزم و بزرگراه شهید چراغی محدودشده است. در همسایگی زمزم محله‌های مقدم، عبدل‌آباد، گلچین، زهتابی، فلاح و شریعتی وجود دارند و همین نشان‌دهنده بافت متراکم جمعیت در این محله و اطراف است. این محله از نظر دسترسی و امکانات رفاهی وضعیت متوسطی داشته و با توجه به قیمت مناسب خانه در آن، می‌تواند یکی از گزینه‌های مناسب زندگی در تهران باشد.

توضیحات بهترین وکلای زمزم در مورد تجمیع ساختمان‌های بافت فرسوده و نکات آن

در محله‌هایی با بافت فرسوده برای ایمنی بیشتر ساختمان‌ها و همچنین رعایت تراکم مجاز در آن محل، تجمیع ساختمان‌ها همراه با طرح‌های تشویقی مانند کاهش عوارض تراکم تا سقف مجاز آن مطرح می‌شود. برای تجمیع ساختمان‌ها ابتدا باید مساحت قطعه حاصل از تجمیع به حدنصاب خاصی رسیده (در حال حاضر 500 مترمربع) و پس‌ازآن درخواست تجمیع از سوی مالکان مطرح شود. در هنگام تجمیع آثار تاریخی، فرهنگی و معاصر که ثبت‌شده‌اند و یا در آینده ثبت خواهند شد، باید حریمشان حفظ‌شده و برای هرگونه تغییر در آن‌ها باید از میراث فرهنگی اجازه گرفته شود. در فرآیند تجمیع باید به این نکات توجه شود که هیچ‌یک از پلاک‌های مورد تجمیع نباید جزو اسناد رهنی یا شرطی بوده و یا در قید بازداشت باشند، همچنین کلیه پلاک‌ها باید ازنظر موقعیت و مساحت مطابق با دفتر املاک باشند.

جمع‌بندی

مواردی مانند مشاوره درباره تجمیع ساختمان‌ها در بافت های فرسوده در حیطه تخصص بهترین وکلای زمزم در موضوعات ملکی بوده و این افراد با آگاهی از تمامی قوانین و نکات قانونی، می‌توانند در این فرآیند بسیار کمک کرده و از ایجاد مشکلات بعدی خودداری کنند.

کلمه کلیدی: بهترین وکلای زمزم

لیست بهترین وکلای زمزم تهران صفحه 1، تعداد 20 وکیل یافت شد
مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.