×

لیست بهترین وکلای امام زاده حسن تهران

لیست-بهترین-وکلای-امام-زاده-حسن-تهران

شناسه : 328

مقدمه

مقدمه

امام زاده حسن یکی از محلات تاریخی منطقه 17 بوده و با محله‌های آذری، سلیمانی، شاندیز، باغ خزانه، طوس و فلاح همسایه است. این محله از شمت شمال با خیابان قزوین، از غرب با خیابان لقمان حکیم، از جنوب با خیابان رشیدی جهان و از شرق با خیابان مهمان‌نوازان محدود شده است. در قدیم بیشتر ساکنان این محله ترک بوده‌اند و به دلیل وجود کارخانه‌ها و کارگاه‌های زیاد در اطراف این محله مهاجران زیادی به این قسمت از تهران آمدند. امروزه بیشتر برای زیارت و خرید به این محله رفت‌وآمد می‌شود و به دلیل وجود مغازه‌های زیاد و قیمت مناسب مکان خوبی برای خرید است. از طریق خیابان قزوین و پایانه شمشیری می‌توان به این محله دسترسی داشت و به‌جز امامزاده حسن و بازار آن اماکن دیگری مانند مجموعه ورزشی چمران در این محله قرار دارند. اگر برای زیارت و خرید سری به این محله و امامزاده حسن زدید می‌توانید برای مشاوره درباره مشکلات قضایی‌تان نیز با بهترین وکلای امام زاده حسن مشورت کنید.

معرفی کلانتری 149 امام زاده حسن

کلانتری 149 امام زاده حسن در خیابان علمی، خیابان دکتر حسابی قرار داشته و می‌توانید با شماره تلفن 02155707768 با این کلانتری تماس بگیرید. مأموران این کلانتری به‌ صورت شبانه‌روزی پاسخگوی تماس‌ها و مراجعات حضوری ساکنان محله بوده و به‌سرعت به شکایات رسیدگی می‌کنند. با توجه به اینکه تأمین امنیت محله از وظایف این کلانتری است، کلانتری 149 تاکنون بسیاری از سارقان خودرو، موبایل قاپان، موادفروشان، عاملان اسیدپاشی، سارقان دوچرخه، مزاحمان نوامیس، اشرار و اراذل‌واوباش را شناسایی و دستگیر کرده است.

ارتباط با بهترین وکلای امام زاده حسن

پیدا کردن یک وکیل خوب در محله‌ای شلوغ و پر رفت‌وآمد مانند امام زاده حسن کار سختی بوده و نیازمند توجه به موارد مختلفی است که باید در نظر گرفته شوند تا بهترین وکیل درنهایت انتخاب شود. وکالت آنلاین برای راحتی شما تمام این کارها را انجام داده است و درنهایت فهرستی از اسامی بهترین وکلای امام زاده حسن همراه با شماره تماس آن‌ها برای ارتباط را در اختیار شما قرار می‌دهد.

کلمه کلیدی: بهترین وکلای امام زاده حسن

لیست بهترین وکلای امام زاده حسن تهران صفحه 1، تعداد 20 وکیل یافت شد
مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.