×

لیست بهترین وکلای فردوس تهران

لیست-بهترین-وکلای-فردوس-تهران

شناسه : 306

مقدمه

مقدمه

محله فردوس یکی از محله‌های محبوب منطقه 5 تهران است که درگذشته پر از باغ و درختان زیادی بود. امروزه با گذشت زمان و تراکم جمعیت در این محله درختان جای خود را به آپارتمان‌ها داده‌اند و این محله را تبدیل به یکی از محله‌های مدرن تهران کرده‌اند. فردوس از سمت شمال به بزرگراه حکیم، از غرب به بزرگراه باکری، از جنوب به بزرگراه شیخ فضل‌الله و از شرق به بزرگراه جناح محدود می‌شود.

در محدوده این محله می‌توانیم امکانات مناسبی اعم از پارک‌ها، شهربازی، مراکز خرید، ادارات و بانک‌ها و... را ببینیم که این محله را برای سکونت بسیار عالی کرده‌اند. در ادامه برای ساکنان این محله و یا افرادی که برای پیگیری مشکلات خود در مجتمع قضایی شهید فهمیده به دنبال وکیل خوب هستند بهترین وکلای فردوس را معرفی خواهیم کرد.

بهترین وکلای فردوس در مجتمع قضایی اطفال شهید فهمیده

مجتمع قضایی اطفال شهید فهمیده تهران به دعاوی کیفری اطفال و نوجوانان در دو گروه جدا رسیدگی می‌کند. بخش اطفال این دادگاه به دادرسی اطفالی که به سن بلوغ شرعی نرسیده باشند رسیدگی می‌کند. سن شرعی قانونی برای دختران 9 سال قمری و برای پسران 15 سال قمری است. بخش نوجوانان این دادگاه به جرائم افرادی که هنوز به سن 18 سال تمام شمسی نرسیده‌اند رسیدگی می‌کند.

در دعاوی کیفری اطفال و نوجوانان بعد از گذشت حداقل یک‌پنجم مدت نگهداری وکیل می‌تواند درخواست تجدیدنظر داده و دادگاه توانایی این را دارد که با توجه به وضع طفل و عملکرد او در کانون اصلاح و تربیت، در رأی خود یک‌بار تجدیدنظر کرده و حتی زمان نگهداری در این مراکز را به یک‌سوم کاهش دهد و یا به‌طورکلی نگهداری از طفل را بر عهده سرپرست قانونی او بگذارد.

مجتمع قضایی شهید فهمیده در محله فردوس، خیابان دوازده متری آزادگان قرار داشته و به‌وسیله مترو صادقیه و ایستگاه اتوبوس صادقیه می‌توان به ‌راحتی به آن رفت‌وآمد کرد.

جمع‌بندی

بهترین وکلای فردوس نه‌تنها در زمینه جرائم حقوقی و کیفری بزرگسالان تجربه‌دارند، بلکه با نحوه دادرسی به دعاوی کیفری اطفال و نوجوانان نیز آشنا بوده و می‌توانند انتخاب خوبی در این‌گونه مواقع برای شما باشند.

کلمه کلیدی: بهترین وکلای فردوس

لیست بهترین وکلای فردوس تهران صفحه 1، تعداد 20 وکیل یافت شد
مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.