×

لیست بهترین وکلای ولیعصر جنوبی تهران

لیست-بهترین-وکلای-ولیعصر-جنوبی-تهران

شناسه : 292

مقدمه

مقدمه

نیاز به وکیل در طول زندگی همه افراد وجود خواهد داشت. وکلا می‌توانند در زمان خرید خانه، ملک، خودرو، شراکت، کارهای اداری، امور مالیاتی و... به ما کمک کنند. درواقع هر قدر که قانون گسترده‌تر و پیچیده‌تر شود، نیاز ما به وکلا بیشتر می‌شود زیرا ممکن است ناخواسته کاری خلاف قانون انجام دهیم که تاوان سنگینی داشته باشد. به همین جهت حضور بهترین وکلای ولیعصر جنوبی در زندگی ما می‌تواند بسیار کمک‌کننده باشد به‌ گونه‌ای که از ضررهای بعدی مالی یا آبرویی ما جلوگیری کند.

در ابتدا می‌خواهیم ببینیم که ولیعصر جنوبی در کجا قرار دارد؟ ولیعصر جنوبی در منطقه 18 قرار داشته و از اطراف به خیابان‌های برادران بهرامی، زقر، نامدار، مسلمی، کرمی، وحدت، پژاند، حیدری و مفتح شمالی، بزرگراه آیت‌الله سعیدی و میدان مفتح منتهی می‌شود. این محله در جنوبی غربی تهران و در همسایگی محله‌های شهید رجایی، زهتابی، وصفنارد، صاحب الزمان، ولیعصر شمالی و شاندیز قرار دارد.

بهترین وکلای ولیعصر جنوبی در دعاوی ملکی حقوقی

یک وکیل ملکی خوب باید مسولیت پذیر، آگاه و باتجربه بوده و همچنین به اصول لایحه نویسی مرتبط با پرونده نیز مسلط باشد. وکیل ملکی خوب با تمامی قوانین دعاوی کیفری و حقوقی اموال غیرمنقول آشنا بوده و از حساسیت و پیچیدگی این دعاوی آگاه است. این اموال منقول شامل آپارتمان، باغ، مغازه، ویلا و. شده که امکان جابجایی و انتقال آن‌ها وجود ندارد. در دعاوی ملکی حقوقی به حل اختلافات حقوقی بر سر اموال غیرمنقول پرداخته می‌شود. تعدادی از دعاوی ملکی حقوقی عبارت‌اند از:

•    دعاوی اخذ به شیعه

•    دعاوی افزایش یا کاهش اجاره‌بها متناسب با عرف جامعه

•    دعاوی الزام به فک رهن و سندهای ضمانتی

•    الزام تنظیم سند رسمی برای ملک

•    مطالبه حق کسب و پیشه و تجارت

•    مطالبه سرقفلی

•    ابطال قرارداد ملک در صورتی که در مفاد قرارداد مشکلاتی وجود داشته باشد

جمع‌بندی

بهترین راه این است که قبل از خرید ملک با یک وکیل مشورت کنیم و از او بخواهیم در هنگام تنظیم قرارداد حضورداشته باشد و تمامی اسناد و مدارک مربوط به ملک را بررسی کند تا بعدها مشکلی به وجود نیاید. اگر این کار را انجام ندادید و دچار مشکل ملکی شدید، جای هیچ نگرانی نیست زیرا بهترین وکلای ولیعصر جنوبی در دعاوی ملکی در کنار شما هستند.

کلمه کلیدی: بهترین وکلای ولیعصر جنوبی

لیست بهترین وکلای ولیعصر جنوبی تهران صفحه 1، تعداد 19 وکیل یافت شد
مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.