×

لیست بهترین وکلای شمس آباد تهران

لیست-بهترین-وکلای-شمس-آباد-تهران

شناسه : 305

مقدمه

مقدمه

انتخاب وکیل یکی از انتخاب‌های مهمی است که می‌توان در زندگی داشت و به همین دلیل بسیاری از افراد برای پیدا کردن یک وکیل خوب حساسیت‌های زیادی به خرج می‌دهند که به‌جا نیز است. گاهی اوقات ممکن است با همه سخت‌گیری‌هایی که در انتخاب وکیل داشته‌اید، باز هم وکیل انتخابی به ‌قدر کافی تجربه و دانش در رابطه با مشکل شما نداشته باشد و همه حساسیت‌های شما به باد برود. وکالت آنلاین بهترین وکلای شمس آباد را بر اساس نوع تخصص آن‌ها به شما معرفی خواهد کرد تا دیگر دغدغه پیدا کردن وکیل خوب را نداشته باشید.

شمس آباد یکی از محله‌های زیبای منطقه 4 بوده و در بین 4 بزرگراه زین الدین، رسالت، صیاد شیرازی و امام علی (ع) قرارگرفته است. پس از انقلاب با افزایش ساخت‌وسازها در این محدوده بسیاری از مهاجرانی که از یزد به تهران آمده‌اند و ارمنی‌ها در این محله ساکن شدند. این محله در شرق تهران قرار داشته و از خیابان‌های مهم آن می‌توان امیر نیا، رحیمی، حسن بنا، غلامحسین کرد، خسروآبادی، خانعلی، مولوی و کاووسی را نام برد. در ادامه وکلای شمس آباد کلانتری این محله را معرفی خواهند کرد.

معرفی کلانتری 190 شمس آباد توسط بهترین وکلای شمس آباد تهران

کلانتری شمس آباد تهران در اتوبان رسالت، خیابان استاد بنای شمالی میدان ملت قرار دارد. طبق قوانین کشورمان کلانتری 190 شمس آباد یکی از ضابطین قانونی قوه قضاییه بوده و مأموران آن در حدود اختیارات قانونی خود می‌توانند اقداماتی را انجام دهند. وظایفی مانند مواردی که در ادامه خواهیم گفت به‌عنوان تعدادی از وظایفی هستند که کلانتری‌ها بر عهده‌دارند:

•    مبارزه با قاچاق

•    مبارزه با منکرات و فساد

•    اجرا و ابلاغ احکام قضایی

•    بازرسی و تحقیق

•    پیشگیری از وقوع جرم

کلام نهایی بهترین وکیل

مأموران نیروی انتظامی در حدود اختیارات قانونی خود می‌توانند انجام‌وظیفه کنند و برخلاف تصور مردم با همه مسائل قانونی آشنایی ندارند.

بهترین راه برای پیدا کردن فردی که به امور قانونی مسلط باشد و بتواند به شما کمک کند مراجعه به بهترین وکلای شمس آباد است.

کلمه کلیدی: بهترین وکلای شمس آباد

لیست بهترین وکلای شمس آباد تهران صفحه 1، تعداد 17 وکیل یافت شد
مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.