×

لیست بهترین وکلای منطقه نوزده تهران

لیست-بهترین-وکلای-منطقه-نوزده-تهران

شناسه : 291

مقدمه

مقدمه

امروز قصد داریم تا یکی از منطقه‌های جنوب شهر تهران و بهترین وکلای آن را به شما معرفی کنیم. بهترین وکلای منطقه نوزده تهران بدون شک جزو برترین وکلای تهران بوده و شما ساکن هر محله‌ای از این منطقه باشید، به ‌راحتی می‌توانید به آنان اعتماد کنید. منطقه 19 یکی از قدیمی‌ترین مناطق تهران بوده و اغلب آن را با بازارها و قیمت مناسب مراکز خرید آن می‌شناسیم. این منطقه تراکم جمعیتی زیادی داشته و از سمت شمال به بزرگراه آیت‌الله سعیدی، از غرب به بزرگراه آزادگان، از شرق به خیابان بهمنیار و بزرگراه شهید تند گویان و از جنوب به پارک جنگلی افرا منتهی می‌شود.

منطقه 19 تقریباً 90 کیلومتر وسعت داشته و محله‌های اسماعیل آباد، خانی آباد شمالی، خانی آباد جنوبی، بوستان ولایت، رسالت، شکوفه شمالی، شریعتی شمالی، شکوفه جنوبی، شهید کاظمی، شریعتی جنوبی، نعمت آباد، عبدل آباد و محله اسفندیاری – بستان در این منطقه قرار دارند.

بهترین وکلای منطقه نوزده در دعاوی دادسرای ناحیه 16 تهران

دادسرا مرجعی حقوقی و قضایی است که وظیفه تحقیق و بررسی درباره جرائم و دعاوی کیفری را بر عهده دارد. در دادسراها، دادیار، بازپرس و دادستان حضور دارند و به روند تحقیقات و بررسی پرونده نظارت می‌کنند. دادسرای ناحیه 16 تهران یا دادسرای بعثت، یکی از دادسراهای شهر تهران بوده که به دعاوی کیفری منطقه 19 تهران رسیدگی می‌کند.

 این دادسرا در ضلع شمالی ترمینال جنوب واقع‌شده و ضابطین آن کلانتری‌های 117،130،152،160 و 208 تهران به همراه پایگاه‌های هفتم و هشتم آگاهی هستند. برای پیگیری تلفنی و برقراری ارتباط با این دادسرا می‌توانید با شماره 55321520 الی 5 تماس بگیرید. برای پیگیری دعاوی خود در این دادسرا می‌توانید از بهترین وکلا منطقه 19 درخواست کنید تا وکالتتان را قبول کنند.

کلام آخر

بهترین وکلای منطقه نوزده تهران را می‌توانید در فهرستی که برایتان آماده کرده‌ایم مشاهده کنید. قطعاً انتخاب این وکلا شما را از رفت‌وآمد برای پیدا کردن وکیل خوب در تهران و همچنین رفت‌وآمد به دادسراها راحت خواهد کرد.

کلمه کلیدی: بهترین وکلای منطقه نوزده

لیست بهترین وکلای منطقه نوزده تهران صفحه 1، تعداد 20 وکیل یافت شد
مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.