×

لیست بهترین وکلای اسفندیاری و بستان تهران

لیست-بهترین-وکلای-اسفندیاری-و-بستان-تهران

شناسه : 353

مقدمه

مقدمه

محله اسفندیاری و بستان یکی از محله‌های ناحیه 1 منطقه 19 تهران بوده که میدان مرکزی میوه و تره‌بار تهران را در خود جای‌داده است. این محله از سمت شمال به خانی‌آباد شمالی، از شرق به بزرگراه تندرویان، از جنوب به بزرگراه آزادگان و از غرب به بزرگراه کاظمی متصل می‌شود. در این محله جنوبی شهر تهران می‌توان در صورت وجود هرگونه مشکل قانونی اعم از شکایات کیفری، حقوقی، خانوادگی و... به ‌راحتی به بهترین وکلای اسفندیاری و بستان مراجعه کرد.

بهترین وکلای اسفندیاری و بستان در دعاوی راجع به ترکه متوفی

دعاوی ترکه متوفی را می‌توان به سه دسته دعاوی بین ورثه متوفی، دعاوی موصی‌له یا وصی راجع به وصایای متوفی و دعاوی بستانکاران متوفی تقسیم‌بندی کرد که در همه آن‌ها دعوی از طرف شخص یا اشخاصی مطرح می‌شود که خود را ذی‌حق قسمتی یا تمام ترکه متوفی بداند. دعاوی ترکه متوفی مربوط به دیون و یا مطالبه ارث ورثه متوفی بوده و در دادگاه محدوده آخرین محل سکونت متوفی بررسی می‌شوند. در دعاوی ترکه بین وراث باید حتماً شرح دعوا درباره اموال به‌ جا مانده از ترکه باشد و اگر وراث آنچه از ترکه به‌ جا مانده است را ارث خود بدانند و آن را مطالبه کنند، این دعوا جزو دعاوی اصل وراثت خواهد بود.

کلام آخر

مسئله ترکه و دعاوی مربوط به آن بسیار پیچیده و سخت بوده و برای هرکسی قابل‌فهم نیستند. دعاوی این‌چنینی به دلیل پیچیدگی‌های زیادی که دارند و اغلب پای ورثه نیز در میان است، روند بررسی بسیار طولانی دارند که می‌تواند فرسایشی نیز باشد. در این‌گونه موارد هیچ چاره‌ای به‌ جز کمک گرفتن از وکلا وجود نداشته و ما برای پیگیری این‌گونه دعاوی و سایر دعاوی، بهترین وکلای اسفندیاری و بستان را به شما معرفی می‌کنیم.

کلمه کلیدی: بهترین وکلای اسفندیاری و بستان

لیست بهترین وکلای اسفندیاری و بستان تهران صفحه 1، تعداد 20 وکیل یافت شد
مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.