×

لیست بهترین وکلای اقدسیه تهران

لیست-بهترین-وکلای-اقدسیه-تهران

شناسه : 369

مقدمه

مقدمه

داشتن مشکلات قانونی و حقوقی به این بستگی ندارد که شما ساکن کجای تهران هستید. البته برای افرادی که تاجر بوده یا بنا بر شغل خود بیشتر با کارهای اداری و روال‌های قانونی درگیر هستند، این وابستگی و حضور مشکلات می‌تواند بسیار بیشتر باشد. به همین دلیل است که اغلب افراد یا شرکت‌های موفق در امور مختلف یک وکیل را در کنار خود دارند تا امور قانونی را انجام داده و پیگیری‌های لازم را داشته باشد. این مقاله به بررسی و معرفی بهترین وکلای اقدسیه خواهد پرداخت.

اقدسیه تهران کجاست؟

اقدسیه یکی از بهترین محلات اعیان‌نشین تهران بوده و در منطقه 1 قرار دارد. این محله قدیمی و لوکس از سمت شمال به بزرگراه ارتش و آجودانیه، از غرب به فرمانیه، از جنوب به نوبنیاد و از شرق به ازگل و بزرگراه امام علی (ع) منتهی می‌شود. قدمت اقدسیه به زمان ناصرالدین‌شاه بازمی‌گردد و این محله در اصل به همسر وی امینه اقدس هدیه داده‌ شده بود. بافت مسکونی این محله اغلب خانه‌های لوکس و نوساز و ترکیبی با عمارت های زیبای قدیمی است. خیابان‌های مهمی مانند سپند، گلزار، گلستان شمالی، امیر بهادر، تیموری، اقدسیه و فیروز را می‌توان نام برد که در اقدسیه قرار دارند.

معرفی کلانتری 165 اقدسیه

اقدسیه از نظر امنیت یکی از امن‌ترین محله‌های تهران بوده و برای افرادی که مشکل مالی نداشته و به دنبال یک محله بدون دردسر هستند، بهترین انتخاب است. اقدسیه بخش بزرگی از امنیت خود را مدیون کلانتری این محله است که اقدامات پیشگیرانه و عملی را به‌موقع انجام داده و همواره تلاش می‌کند تا ساکنین در رفاه کامل باشند. کلانتری 165 اقدسیه در جاده لواسانات به سمت لواسان کوچک قرار داشته و به ‌صورت شبانه‌روزی فعالیت می‌کند.

نحوه ارتباط با بهترین وکلای اقدسیه

هرچه یک موضوع گسترده‌تر باشد، تسلط بر آن نیز سخت‌تر می‌شود. درباره قانون نیز این‌گونه است با توجه به اینکه قانون‌های جدیدی هرروزه تصویب می‌شوند، پیدا کردن وکیلی که بتواند سریعاً این قانون‌ها را فراگرفته و در وکالت دعاوی برای منافع موکل خود از آن‌ها استفاده کند، سخت‌تر می‌شود. بهترین وکلای اقدسیه بر اساس آخرین قوانین تصویب‌ شده و تغییراتی که ممکن است در برخی قوانین قدیمی داده‌ شده باشد، وکالت یک پرونده را قبول کرده و آن را پیش می‌برند. در ادامه شماره تماس‌هایی که از این وکلا آورده شده است، پلی برای ارتباط میان شما و بهترین وکلای محله اقدسیه هستند.

کلمه کلیدی: بهترین وکلای اقدسیه

لیست بهترین وکلای اقدسیه تهران صفحه 1، تعداد 19 وکیل یافت شد
مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.