×

لیست بهترین وکلای ظهیر آباد تهران

لیست-بهترین-وکلای-ظهیر-آباد-تهران

شناسه : 374

مقدمه و معرفی محله ظهیر آباد

مقدمه و معرفی محله ظهیر آباد

محله ظهیر آباد یکی از قدیمی‌ترین محله‌های تهران است که در آن می‌توانید مکان‌های توریستی برای تفریح و گردش پیدا کنید. این محله در ناحیه 1 منطقه 20 واقع‌ شده و از شمال به اتوبان شهید کریمی، از شرق به پل عبدالرحمان عوفی از سمت جنوب به جاده ورامین و از سمت غرب به ابن‌بابویه منتهی می‌شود. این محله دسترسی مناسبی به امکانات رفاهی و حمل‌ونقل عمومی داشته و از ویژگی‌های خوب آن ساکنان بافرهنگ محله ظهیر آباد است. برای رفاه حال ساکنان این محدوده و در دسترس بودن وکلای خوب در مواقع نیاز که انسان دچار استرس شده و شاید تصمیم درستی نگیرد، بهترین وکلای ظهیر آباد را معرفی خواهیم کرد.

بهترین وکلای ظهیر آباد در دعاوی اثبات زوجیت

دعاوی اثبات زوجیت دعاوی هستند که یکی از زوجین علیه دیگری در مراجع قانونی مانند دادگاه مطرح کرده و به آن رسیدگی می‌شود. موضوع این دعاوی به اثبات رساندن زوجیت زن و مرد است و بنابر دلایل و مدارکی که در ادامه اشاره می‌کنیم قابل اثبات است:

وجود سند کتبی: سند رسمی یا غیررسمی که در هنگام ازدواج زوجین آن را امضا می‌کنند، یک مدرک محکم برای اثبات زوجیت است.

اقرار: اگر اقرار به زوجیت بر اساس شرایطی که در قانون و آیین دادرسی مدنی آورده شده است، انجام شود، برای دادگاه سندیت داشته و بدون نیاز به فرجام‌خواهی، دادگاه طبق آن حکم صادر می‌کند.

سوگند: سوگند به دو نوع منکر و مدعی تقسیم‌بندی شده و یکی از ضعیف‌ترین نوع ادله برای اثبات زوجیت است.

شهادت شهود حاضر در هنگام ازدواج: شهادت این شهود در دادگاه که در زمان ازدواج زوجین در مراسم حضورداشته‌اند می‌تواند یکی از راه‌های اثبات زوجیت باشد.

جمع‌بندی

بررسی پرونده‌های دعوای اثبات زوجیت در صلاحیت دادگاه‌های خانواده بوده و معمولاً در ازدواج‌هایی که به ثبت قانونی در دفتر اسناد رسمی نرسیده‌اند پیش می‌آید. درصورتی‌که هرکدام از زوجین رابطه زوجین را انکار کند و دروغ وی ثابت شود، مجازات وی دارای حبس تعزیری و جریمه نقدی خواهد بود و بهترین راه برای دعاوی اثبات زوجیت، کمک گرفتن از بهترین وکلای ظهیر آباد است.

کلمه کلیدی: بهترین وکلای ظهیر آباد

لیست بهترین وکلای ظهیر آباد تهران صفحه 1، تعداد 20 وکیل یافت شد
مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.