×

لیست بهترین وکلای منصوریه تهران

لیست-بهترین-وکلای-منصوریه-تهران

شناسه : 381

مقدمه و معرفی محله منصوریه

مقدمه و معرفی محله منصوریه

انتخاب وکیل در تهران کار سختی نیست فقط باید ببینید در کدام منطقه و محله زندگی می‌کنید و بعد به دنبال وکیل خوب در همان محله در وب‌سایت وکالت آنلاین بگردید. در این مطلب برای ساکنان منطقه 20 و محله منصوریه بهترین وکلای منصوریه را معرفی خواهیم کرد تا دیگر ساکنان این محدوده دغدغه‌ای برای انتخاب وکیل نداشته باشند.

محله منصوریه یا منصوریه منگل از سمت شمال با بلوار بسیج و خیابان شهادت، از غرب با خیابان‌های مصطفی خمینی و منتظری و بلوار شهدا، از جنوب با خیابان دیلمان شمالی و بزرگراه کریمی و از شرق با خیابان غیوری محدود شده است. این محله در جنوب شرقی تهران قرار داشته و با محله‌های شهادت، دیلمان، جوانمرد قصاب، صفائیه و ابن‌بابویه همسایه است. منصوریه در منطقه 20 در خارج از محدوده طرح ترافیک زوج و فرد قرار داشته و برای رفت‌وآمد مشکلی وجود ندارد.

بهترین وکلای منصوریه در انواع دعاوی ملکی

دعاوی ملکی به موضوع کلی املاک مربوط شده و می‌توانند جزو دعاوی کیفری یا حقوقی باشند. در ادامه انواع دعاوی ملکی شایع را معرفی خواهیم کرد:

دعوی ملکی الزام به تنظیم سند رسمی

زمانی که در خریدوفروش یک ملک به شخص دیگری منتقل شود، سند ملک نیز باید به‌صورت رسمی به نام مالک جدید انتقال یابد و درصورتی‌که مالک قبلی از این کار امتناع کند شخص خریدار می‌تواند طرح دعوی تنظیم سند را درخواست کند.

دعوی ابطال معامله صوری به‌قصد فرار از دین

اگر فردی به‌ قصد فرار از دین و امتناع از پرداخت بدهی به بدهکاران اموال خود را به شکل صوری معامله کند، معامله وی باطل است.

دعاوی الزام به تحویل ملک

در مبایعه‌نامه خرید ملک زمان مشخصی برای تخلیه و تحویل ملک به مالک جدید مشخص می‌شود و زمانی که فاصله بین تحویل و تنظیم سند رسمی و انتقال آن اگر زیاد شود و مالک قبلی ملک را تخلیه و تحویل ندهد، خریدار می‌تواند این دعوی را مطرح کند.

جمع‌بندی وکیل خوب در منصوریه

بهترین وکلای منصوریه افرادی هستند که در کار خود بسیار باتجربه بوده و با انواع دعاوی به‌خصوص دعاوی ملکی و تمام قوانین و زیروبم آن آشنا هستند و در کوتاه‌ترین زمان ممکن سعی می‌کنند تا حق‌وحقوق شما را به‌طور کامل باز پس گیرند.

کلمه کلیدی: بهترین وکلای منصوریه

لیست بهترین وکلای منصوریه تهران صفحه 1، تعداد 20 وکیل یافت شد
مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.