×

لیست بهترین وکلای دولت اباد تهران

لیست-بهترین-وکلای-دولت-اباد-تهران

شناسه : 379

مقدمه انتخاب بهترین وکیل

مقدمه انتخاب بهترین وکیل

بهترین وکیل تهران کیست؟ در تهران وکلای زیادی وجود دارند و اینکه یک نفر را بهترین و برتر از همه وکلا بدانیم چندان درست نیست. یک نکته مهم را نیز نباید فراموش کرد و آن این است که وکلا در موضوعات گوناگون قضایی فعالیت کرده و بسیاری از آن‌ها تنها پرونده‌هایی که به حیطه خاصی مربوط می‌شوند را قبول وکالت می‌کنند و به همین دلیل نمی‌توانیم یک نفر را انتخاب کنیم و بگوییم در همه زمینه‌ها بهترین است. برای راحت‌تر شدن کار و انتخاب گروهی از وکلا که در موضوعات مختلف عملکرد خوبی دارند، وکلای خوب هر منطقه را معرفی می‌کنیم و امروز نیز شما را با بهترین وکلای دولت آباد آشنا خواهیم کرد.

محله دولت آباد تهران در کجا قرار دارد؟

دولت آباد محله‌ای است که ساکنان آن از قوم‌ها و قسمت‌های مختلف ایران با فرهنگ‌های متفاوت در کنار هم زندگی می‌کنند. این محله در ابتدا محله اسکان عرب‌هایی بوده که به علت جنگ مجبور به ترک شهر خود شده‌اند و قدمتی حدود 50 ساله داشته و در منطقه 20 تهران قرار دارد. دولت آباد از سمت شمال به بزرگراه آزادگان، از شرق به بزرگراه امام علی (ع)، از جنوب به بلوار بسیج و بزرگراه شهید آوینی و از غرب به خیابان فداییان اسلام محدود می‌شود. این محله با توجه به نزدیکی به بزرگراه‌های مختلف دسترسی خوبی به مرکز تهران دارد.

معرفی کلانتری 167 دولت آباد تهران

کلانتری 167 در محله دولت آباد، خیابان غیوری، نبش کوچه دلنشین قرار داشته. کلانتری 167 تهران اقدامات گوناگونی برای برقراری آرامش و امنیت محله و دستگیری سارقان، کلاهبرداران و دیگر مجرمان به ‌تنهایی و با کمک دیگر کلانتری‌های تهران و دادسراها انجام داده است. متأسفانه یکی از شایع‌ترین شکایات کلانتری‌های تهران و این کلانتری، موضوع سرقت به‌خصوص سرقت خودرو و موتورسیکلت است که با پیگیری مأموران تا کنون بسیاری از سارقین دستگیرشده و اموال مسروقه به مال‌باختگان بازگردانده شده است.

جمع‌بندی

در شهرهای بزرگی مانند تهران می‌توانید در هر محله‌ای به دنبال وکیل خوب بگردید و این مزیت بسیار خوبی برای ساکنان محسوب می‌شود زیرا دیگر نیازی نیست تا گزینه‌های زیادی از سراسر شهر تهران را بررسی کنند و فقط با پیدا کردن بهترین وکلای دولت آباد می‌توانند کار پیگیری دعاوی خود را به آنان بسپارند.

کلمه کلیدی: بهترین وکلای دولت آباد

لیست بهترین وکلای دولت اباد تهران صفحه 1، تعداد 20 وکیل یافت شد
مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.