×

لیست بهترین وکلای تهرانسر شرقی تهران

لیست-بهترین-وکلای-تهرانسر-شرقی-تهران

شناسه : 392

مقدمه

مقدمه

برای بسیاری از افراد پیش می‌آید که ‌به‌طور ناخواسته جرمی مرتکب شده و یا دچار یک مشکل قانونی شوند این مشکلات می‌توانند مشکلات خانوادگی مانند مسئله ارث، طلاق، مهریه یا... باشند. ناآگاهی از قانون و اقدام خودسرانه در این مواقع می‌تواند اوضاع را بدتر کرده و شما را دچار مشکلات بزرگ‌تری کند. بهترین راه برای حل مشکلات قانونی مراجعه به وکیل است. برای ساکنان محدوده تهرانسر ما بهترین وکلای تهرانسر شرقی را برای مشاوره و قبول وکالت دعاوی‌شان پیشنهاد می‌کنیم.

تهرانسر شرقی در کجای تهران قرار دارد؟

تهرانسر شرقی در منطقه 21 و غرب تهران قرار دارد. تهرانسر شرقی که جزئی از تهرانسر است از شمت شمال به خیابان مطهری و بلوار شاهد، از غرب با بلوار یاس و خیابان مروارید، از جنوب با بزرگراه فتح و از شرق با بلوار گلها محدود شده است. محله‌های دیگر منطقه 21 مانند تهرانسر شمالی، خلیج‌فارس شمالی، تهرانسر غربی، شهرک پاسداران، شهرک هواپیمایی و شهرک دریا در مجاورت تهرانسر شرقی قرار دارند.

معرفی کلانتری 150 تهرانسر توسط بهترین وکلای تهرانسر شرقی

کلانتری به‌عنوان یک‌ نهاد نظارتی بر امنیت جامعه و ضابط دادگستری وظیفه دارد تا در برخورد با مجرمین و هرگونه جرم و جنایت در محدوده تهرانسر شرقی اقدامات قانونی لازم را انجام دهد. بهترین و اولین راهی که برای برخورد با جرم و جنایت در محدوده تهرانسر وجود داشته و می‌توان انجام داد، تماس یا مراجعه حضوری به کلانتری 150 خواهد بود. کلانتری 150 تهرانسر در جاده مخصوص کرج – تهران، کیلومتر 6 تهرانسر، بلوار گلها قرار داشته و می‌توان در تمامی ایام و ساعات هفته به این کلانتری مراجعه کرد.

سخن آخر

برای انتخاب یک وکیل خوب باید توجه کنید که آن چقدر با اوضاع کلانتری‌ها، دادسراها، شوراهای حل اختلاف و دادسراهای آن منطقه آشنا بوده و برای طی روال پرونده به شما چه پیشنهاد‌هایی می‌دهد و آیا در آخر سر بهترین و سریع‌ترین راه‌حل را برای پیگیری پرونده انتخاب می‌کند یا خیر. با اطمینان می‌توان گفت که بهترین وکلای تهرانسر شرقی با تمام این موارد آشنایی داشته و در آخر بهترین کار که به سلاح موکلان خود است را انتخاب می‌کنند.

کلمه کلیدی: بهترین وکلای تهرانسر شرقی

لیست بهترین وکلای تهرانسر شرقی تهران صفحه 1، تعداد 17 وکیل یافت شد
مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.