×

لیست بهترین وکلای تهرانسر مرکزی تهران

لیست-بهترین-وکلای-تهرانسر-مرکزی-تهران

شناسه : 400

مقدمه

مقدمه

تهرانسر مرکزی در همسایگی محله‌های تهرانسر غربی، تهرانسر شمالی، شهرک پاسداران و باشگاه نفت قرار دارد. این محله در منطقه 21 تهران واقع‌شده و از اطراف با معابری مانند بلوار لاله، خیابان‌های نفت شمالی و نفت جنوبی، بلوار تهرانسر و بلوار شاهد محدودشده است. بهترین وکلای تهرانسر مرکزی را می‌توانید با کمی توجه و بررسی آن‌ها با دیگر وکلای تهرانسر پیدا کرده و از آنان برای حل مشکلات خود کمک بگیرید. در انتهای متن ما یک‌راه کمکی برای سریع‌تر پیدا کردن این وکلا به شما نشان خواهیم داد.

بهترین وکلای تهرانسر مرکزی در دعاوی تصادف

تصادفات رانندگی جزو موارد ناخوشایندی هستند که اغلب در اثر سهل‌انگاری رانندگان و عابرین پیاده و یا نقص فنی وسایل نقلیه و خودروها اتفاق می‌افتند. اصلی‌ترین بخش پرونده‌های این دعاوی در دادسراها به مطالبه خسارات جانی و بدنی بوده و منظور از این خسارات، خسارات ناشی از افت قیمت خودرو، خسارات بدنی و مالی است.

طبق قانون بیمه شخص ثالت؛ شاکی می‌تواند ضرر و زیان‌های معنوی، مادی و منافع ممکن الحصول ناشی از جرم که شامل هر نوع دیگر و موارد ناشی از وارد شدن هر نوع صدمه به بدن فرد اعم از شکستگی، ازکارافتادگی عضو یا نقص آن به‌صورت موقت یا دائم، هزینه‌های معالجه، دیه فوت و... می‌شود را مطالبه کند.

باید برای هرگونه ارائه دادخواست طرح دعوی تصادف رانندگی آن آسیب واردشده حتماً براثر تصادف وارد شده باشد و اگر بنا بر دلایل دیگری مانند نزاع باشد، دادخواست بی‌اثر بوده و بررسی نمی‌شود. منظور از تصادف و سانحه رانندگی در قانون هرگونه سانحه مانند واژگونی، سقوط، آتش‌سوزی، برخورد دو خودرو، انفجار و هرگونه حوادث غیرمترقبه است.

سخن آخر

دعاوی کیفری بسیار گسترده بوده و به همین دلیل نیز بسیاری از وکلا اغلب در چند زمینه از این دعاوی فعالیت می‌کنند. در دعاوی کیفری زنده کردن حق‌وحقوق فردی که حق او به هر نحوی ضایع‌ شده است آن‌هم در کوتاه‌ترین زمان مسئله اصلی بوده و تمام تلاش یک وکیل صرف این موضوع می‌شود. برای پیدا کردن راحت یک وکیل خوب در دعاوی کیفری و سایر دعاوی می‌توانید به‌راحتی از فهرست بهترین وکلای تهرانسر مرکزی این مطلب استفاده کنید.

کلمه کلیدی: بهترین وکلای تهرانسر مرکزی

لیست بهترین وکلای تهرانسر مرکزی تهران صفحه 1، تعداد 20 وکیل یافت شد
مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.