×

لیست بهترین وکلای منطقه بیست و دو تهران

لیست-بهترین-وکلای-منطقه-بیست-و-دو-تهران

شناسه : 403

مقدمه

مقدمه

پیدا کردن وکیل خوب در منطقه بیست‌ودو تهران که بزرگ‌ترین منطقه شهر است کمی سخت به نظر می‌رسد. در این منطقه وکلای زیادی فعالیت دارند و پیدا کردن یک وکیل باتجربه و با سطح علمی بالا در بین این حجم از وکلا دشواری‌هایی دارد برای مثال شما ابتدا باید ببینید که مشکلتان جزو کدام گروه از مسائل قضایی بوده و سپس به دنبال وکیلی که بیشترین مطابقت با معیارهای وکیل خوب را دارد بگردید تا درنهایت به بهترین وکلای منطقه بیست‌ودو دست‌یابید. در وکالت آنلاین ما فهرستی آماده از بهترین وکلای منطقه 22 را در اختیار شما قرار می‌دهیم تا نیازی به طی کردن همه این مراحل نداشته باشید.

آشنایی با منطقه بیست‌ودو تهران

منطقه 22 در شمال غربی تهران قرار داشته و به ارتفاعات البرز و مناطق 5 و 21 منتهی می‌شود. این منطقه جزو منطقه‌های لوکس و گران تهران بوده و مراکز خرید، بوستان‌ها، مراکز درمانی، مدارس، سینماها و دیگر مکان‌های تفریحی و امکانات رفاهی زیادی در این منطقه وجود دارد. از محله‌های منطقه 22 تهران می‌توان به شهرک راه‌آهن، چیتگر، پیکان شهر، شهرک شهید باقری، شهر امید دژبان، شهرک چشمه، شهرک شریف، شهرک صدرا، شهرک لاله، شهرک جهادگران، شهرک کوثر، شهرک نمونه سپاه، شهرک یاس، شهرک ساحل، وردآورد، نگین غرب، شهید خرازی، اتوبان همت، دهکده المپیک و... اشاره کرد.

بهترین وکلای منطقه 22 در دادسرای ناحیه 5 تهران بزرگ

اصلی‌ترین مراجع رسیدگی‌کننده به دعاوی و شکایات مردم دادسراها هستند. دادسرای ناحیه 5 تهران واقع در بلوار سیمون بولیوار، بلوار انصار المهدی، روبروی دانشگاه سما به شکایات ساکنان منطقه 22 تهران و همچنین منطقه 5 رسیدگی می‌کند. ضابطین این دادسرا آگاهي شمال غرب تهران و کلانتری‌های ۱۳۳ و ۱۳۵ و ۱۳۸ و ۱۴۰ و ۱۴۲ و ۱۴۳ و ۱۴۶ و ۲۰۹ بوده .

 بعد از طرح شکایت توسط وکیل شما در این دادسرا، دادسرا موظف بوده تا وظایف خود که شامل کشف جرم، تعقیب متهم، انجام تحقیقات مقدماتی، اجرای احکام کیفری و انجام امور حسبی هستند را در رابطه با پرونده انجام داده و نتیجه آن را به همراه دفاعیات و مستندات ارائه‌شده توسط وکیل جمع‌بندی کرده و رای نهایی را صادر کند.

کلام آخر وکیل خوب

بهترین وکلای منطقه 22 تهران با دادسرای ناحیه 5 که به دعاوی این منطقه رسیدگی می‌کند آشنایی کامل داشته و حتماً پیشنهاد می‌شود برای پیگیری دعاوی خود در این دادسرا با این وکلا مشورت و کار وکالت خود را به آنان بسپارید تا درنهایت بهترین نتیجه را کسب کنید.

کلمه کلیدی: بهترین وکلای منطقه 22

انتخاب منطقه در شهر تهران

وکیل متخصص در منطقه مورد نظر را در شهر تهران پیدا کنید

مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.