لیست بهترین وکلای انعقاد قراردادهای پیمانکاری ایران

لیست-بهترین-وکلای-انعقاد-قراردادهای-پیمانکاری-ایران

انعقاد این نوع از قراردادها باید با حساسیت بالایی انجام گیرد تا از وضعیت درست و خوبی برخوردار باشد و باعث ضرر رسیدن به دو طرف نشود. مسائلی که در این قرارداد به وجود می‌آید هم می‌تواند تأثیرات فراوانی داشته باشد. به همین دلیل حل این مسائل به بهترین شکل دغدغه‌ی اشخاص می‌شود. حل این مسائل تنها به دست یک شخص متخصص می‌تواند انجام گیرد. در ادامه این مقاله به معرفی بهترین وکلای انعقاد قراردادهای پیمانکاری می‌پردازیم و شمارا با این قراردادها بیشتر آشنا می‌کنیم.

قرارداد پیمانکاری چیست؟

برای انجام فعالیت‌های اقتصادی شیوه‌های متفاوتی وجود دارد. از یک سمت معمولاً کارها به شکل اشتراکی انجام می‌گیرند و از سمت دیگر تمام اشخاص تخصص کافی در انجام همه کارها را ندارند. راحت‌ترین راه، سپردن کار به اشخاص متخصص در هر بخش است. قانون برای اطمینان خاطر اشخاص، برای انجام تعهدات و جلوگیری از بقیه مسائل تنظیم قرارداد را پیش‌بینی نموده است.

نحوه انعقاد قرارداد توسط بهترین وکلای انعقاد قراردادهای پیمانکاری

به استناد قراردادهای پیمانکاری بر اساس ماده 10 و 219 قانون مدنی اصل بر آن است زمانی که تشکیل شد دو طرف نمی‌توانند این قرارداد را بر هم بزنند. مگر وضعیت فسخ قرارداد در زمان تنظیم قرارداد استفاده‌شده باشد یا دو طرف توافق نموده باشند با رضایت دو طرف می‌توانند آن را بر هم زنند.

لیست بهترین وکلای انعقاد قراردادهای پیمانکاری

فهم درست از هر مسئله‌ای، قابلیت انجام آن را با اطمینان خاطر بالاتری همراه خواهد کرد. قراردادها هم به علت تخصصی بودن از این قانون مستثنا نیستند؛ زیرا تنظیم غلط یک قرارداد می‌تواند شمارا زیر بار مسائلی ببرد که از دست شما خارج هستند؛ بنابراین بهتر است برای تنظیم قراردادهای پیمانکاری با بهترین وکلای انعقاد قراردادهای پیمانکاری در مورد قراردادها مشورت کنید و فعالیت خود را یک‌بار برای همیشه مقاوم کنید.

کلمه کلیدی: بهترین وکلای انعقاد قراردادهای پیمانکاری

شناسه : 620

چرا به وکیل برای انعقاد قرارداد پیمانکاری نیاز داریم؟

فهم درست از مسئله قراردادها، توانایی انجام آن را با اطمینان خاطر بالاتری همراه نموده است؛ و همان‌طور که گفتیم وکیل انعقاد قرارداد پیمانکاری در این مسائل حرفه‌ای و خبره است.

بیمه قرارداد پیمانکاری چیست؟

پیمانکاران وظیفه‌دارند کارگران و اشخاصی را که در اصل برای آن‌ها فعالیت می‌کنند نزد شعبه‌های بیمه تأمین اجتماعی بیمه کنند.

پیمانکار یک شخص حقیقی است یا حقوقی؟

اشخاص می‌توانند هم در قالب اشخاص حقیقی و هم در قالب اشخاص حقوقی پروژه‌های پیمانکاری را بر عهده بگیرند.

مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.