لیست بهترین وکلای قراردادهای ساخت ایران

لیست-بهترین-وکلای-قراردادهای-ساخت-ایران

انواع قراردادهای ساخت

قراردادهای ساخت نوعی قرارداد عمرانی هستند که بین پیمانکار و کارفرما منعقد می‌شوند و مهم‌ترین نکاتی که در آن ذکر می‌شوند مبلغ و مدت‌زمان قرارداد است. اما قراردادهای ساخت در حوزه نفت و گاز  از پیچیدگی‌های بیشتری برخوردار بوده و رعایت الزامات زیادی در آن‌ها ضروری است که باید در هنگام نوشتن و انعقاد قرارداد در نظر گرفته شوند. بهترین وکلای قراردادهای ساخت در حوزه نفت و گاز قبل از انعقاد قرارداد به موکل خود که می‌توانند هرکدام از طرفین قرارداد باشد مشاوره می‌دهند تا با توجه به منافع و مقررات یک قرارداد بدون نقص منعقد کنند.

معرفی بهترین وکلای قراردادهای ساخت

قراردادهای ساخت را می‌توان از جنبه‌های مختلفی بررسی کرد برای مثال قراردادها بر اساس روش واگذاری به ترک تشریفات مناقصه و مناقصه‌ای تقسیم‌بندی می‌شوند. وکلای قراردادهای ساخت از مقررات، ویژگی‌ها و معایب هرکدام از این قراردادها اطلاع داشته و به موکل خود پیشنهاد می‌دهند که کدام نوع قرارداد برای وی مزایای بیشتری خواهد داشت. در نظر گرفتن شروطی مانند شرط داوری، شرایط فسخ یا تعلیق قرارداد و موارد دیگر توسط وکلا بررسی خواهند شد.

کلمه کلیدی: بهترین وکلای قراردادهای ساخت

شناسه : 644

قراردادهای خرید و ساخت در صنعت نفت و گاز تحت عنوان چه قراردادهایی شناخته می‌شوند؟

در حوزه نفت و گاز قرارداد پروژه‌هایی که پیمانکار در آن‌ها وظیفه ساخت و خرید را بر عهده دارد، با عنوان قراردادهای PC شناخته می‌شوند.

ساخت و اجرایی کردن پروژه‌های بزرگ نفت و گاز تحت عنوان چه قراردادهایی انجام می‌شود؟

قراردادهای EPC برای ساخت و اجرایی کردن پروژه‌های بزرگ نفت و گاز کاربرد داشته و بیشتر در بخش خصوصی از این نوع قرارداد استفاده می‌شود.

هزینه مشاوره با بهترین وکلای قراردادهای ساخت چقدر خواهد بود؟

هزینه مشاوره با وکلا و بررسی قرارداد به عوامل مختلفی بستگی دارد و شما می‌توانید با تماس از وکلا از میزان آن مطلع شوید.

مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.