لیست بهترین وکلای قراردادهای انتقال حقوق ایران

لیست-بهترین-وکلای-قراردادهای-انتقال-حقوق-ایران

بهترین وکیل تنظیم قراردادهای انتقال حقوق

قراردادها انواع مختلفی دارند. از جمله انواع قراردادها می‌توان به‌ قرارداد مشارکت در ساخت، قرارداد استخدام، قرارداد پیمانکاری، قرارداد پیش فروش آپارتمان اشاره کرد. برخی دیگر از قراردادهای حقوقی شامل، قرارداد مشارکت مدنی، قرارداد خرید و فروش، قراداد اجاره و غیره می‌شوند. با توجه به گستردگی قراردادهای حقوقی، بهتر است برای کاهش ضرر، زیان و سایر مشکلات، از بهترین وکلای قراردادهای انتقال حقوق برای تنظیم قراردادها و یا دریافت خدمات مشاوره وکیل استفاده کرد.

فواید تنظیم قرارداد توسط وکیل حقوقی فعال در زمینه قرارداد

از فواید تنظیم قرارداد توسط وکیل دادگستری حاذق در زمینه قرارداد می‌توان به دانش و تجربه وی اشاره کرد. در حقیقت، بسیار از وکلای باتجربه قرارداد را به عنوان شالوده اصلی یک موفقیت در محاکم دادگستری معرفی می‌کنند. اگر قرارداد شما ناقص باشد، حتی یک وکیل خوب و باتجربه نیز چندان قدرت مانوری در دادگاه نخواهد داشت. در ادامه به معرفی سایر مزایایی تنظیم قرارداد توسط یک وکیل متخصص می‌پردازیم.

1.    مانع فراموشی

عموماً وکلا تمامی توافقات خود را مکتوب می‌کنند و به صرف توافق شفاهی حتی به نزدیکان خود نیز اعتماد نمی‌کنند.

2.    مانع ورود خسارت مالی فراوان

در اغلب موارد تنظیم یک قرارداد توسط یک وکیل حرفه‌ای و چیره‌دست، هزینه چندانی برای فرد به همراه نخواهد داشت. با این حال هزینه تنظیم یک قرارداد نامناسب، در دراز مدت برای افراد بسیار بیشتر خواهد بود.

3.    جلوگیری از ابهام و شفافیت بیشتر

استفاده از کلمات درست و اصولی در قراردادهای تنطیم شده به وسیله وکلا، مانع تعبیر و تفسیر‌های متفاوت توسط قضات و یا افراد عامه می‌شود.

4.    بازدارندگی

یک قرارداد حرفه‌ای که توسط یک وکیل حرفه‌ای تنظیم شده است، از ضمانت اجراهای متناسب و لازمه برخوردار بوده و به این ترتیب مانع از خلف وعده طرفین قرارداد، از مفاد قرارداد می‌شود.

5.    کاهش هزینه‌ها

تنظیم یک قرارداد حرفه‌ای و کامل توسط وکلا، مانع از ورود خسران مالی و ورود هزینه‌های گزاف بی‌مورد مانند، هزینه‌های دادرسی در دادگستری و غیره می‌شود.

6.    مانع از اتلاف وقت

باتوجه به تجربه و اطلاعات جامعی که وکلای این حوزه بر قوانین و تبصره‌های این حوزه دارند، کمک گرفتن از وکیل سبب حفظ زمان و مانع از اتلاف وقت می‌شود.

ویژگی‌های وکلای تنظیم قراردادهای انتقال حقوق

در ادامه به معرفی ویژگی‌هایی که بهترین وکلای قراردادهای انتقال حقوق باید داشته باشند، می‌پردازیم.

1.    وکیل باید دارای پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری باشد.

2.    وکلای این حوزه باید درحوزه تنظیم و نگارش انواع قراردادها، دارای تجربه، دانش و البته مهارت کافی باشد.

3.    وکیل متخصص در این حوزه تمرکز کاری خود را در حوزه دعاوی مربوط به قراردادها و نحوه‌ی تنظیم آن‌ها قرار داده است.

4.    بهتر است وکلای این حوزه تالیفاتی نیز در حوزه قراردادنویسی داشته باشد.

5.    وکیل تنظیم قرارداد باید به تمامی قوانین عام، خاص و فرعی در حوزه قرارداد مسلط بوده و با در نظر گرفتن آن‌ها قراردادها را تنظیم کند.

6.    با توجه به تمامی موارد اشاره شده در این مقاله، بهتر است برای تنظیم قراردادهای محکم و اصولی، در هر زمینه‌ای حتماً از وکلای حوققی فعال در این حوزه کمک بگیرید.

قراردادهای انتقال حقوق

هر فرد مالکیت حقوق فکری خود که شامل اختراعات و طرح‌های صنعتی می‌شوند را داشته و می‌تواند حقوق بهره‌برداری و استفاده از این موارد را به اشخاص حقیقی و حقوقی دیگری را در قبال عقد قراردادهایی منتقل کند. انتقال حقوق می‌تواند شامل کلیه حقوق و اجازه دخل و تصرف در مورد آن طرح یا اختراع بوده و یا تنها بخشی از حقوق را شامل شود. برای اطلاع دقیق‌تر از انواع قراردادهای انتقال حقوق و جزئیات مربوط به آن‌ها بهترین راه مشورت با بهترین وکلای قراردادهای انتقال حقوق ایران در وکالت آنلاین است.

معرفی بهترین وکلای قراردادهای انتقال حقوق

برای انتقال هر حق‌وحقوقی که در حوزه مالکیت فکری باشد، لازم است تا یک قرارداد بین طرفین بر طبق قوانین خاص این حوزه نوشته‌شده تا از هرگونه سو استفاده و دخل و تصرف جلوگیری شود. همچنین برای انتقال بخشی یا تمامی حقوق مادی و معنوی اثر تصمیم گرفته خواهد شد و توافقات و شرایط طرفین بر اساس همین موارد در قرارداد ذکر خواهد شد.

کلمه کلیدی: بهترین وکلای قراردادهای انتقال حقوق

شناسه : 548

اگر فردی بدون داشتن قرارداد انتقال حقوق تولید و تکثیر اختراع اقدام به تولید آن کند، چه مجازاتی برای وی در نظر گرفته خواهد شد؟

فرد مخترع یا دارنده ورقه اختراع می‌تواند با تنظیم شکایت فرد خاطی را تحت تعقیب قرار دهد.

اگر فردی که بخشی از حقوق طرح به وی منتقل‌شده است از قرارداد سو استفاده کند، آیا فرد مالک می‌تواند نسبت به این مورد اعتراض کند؟

بله فرد مالک می‌تواند نسبت به آن حقوقی که منتقل نکرده است و از آن‌ها بدون اجازه وی استفاده‌شده است اعتراض کرده و اقدام به طرح دعوی و حتی مطالبه خسارت نماید.

بهترین وکلای قراردادهای انتقال حقوق را چگونه می‌توانم پیدا کنم؟

وکالت آنلاین برای راحتی شما وکلای مجرب در رابطه با قراردادهای انتقال حقوق را جمع‌آوری کرده و آن‌ها را به شما در ادامه این مطلب معرفی خواهد کرد.

مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.