لیست بهترین وکلای حوادث ناشی از کار ایران

لیست-بهترین-وکلای-حوادث-ناشی-از-کار-ایران

حوادث ناشی از کار و ابعاد حقوقی آن

فعالیت‌های روزانه هر کارگری در محل کار می‌تواند با مخاطرات زیادی روبه‌رو باشد که گاهی اوقات منجر به جرح یا فوت آن کارگر شود. حوادث ناشی از کار اتفاقات یا رویدادهای پیش‌بینی‌نشده‌ای هستند که بدون دخالت و اراده فرد و در اثر عوامل خارجی برای فرد در حین کار اتفاق می‌افتند. طبق قوانین بین کارگر و کارفرما، کارگر باید در زمان حادثه بیمه‌شده باشد تا بتواند مشمول قوانین بیمه‌ای شده و خسارت و هزینه درمان خود را دریافت کند. بهترین وکلای حوادث ناشی از کار به کارگران و کارفرمایان در احقاق حقوق خود و انجام و پیگیری امور مربوط به دریافت خسارت کمک خواهند کرد.

معرفی بهترین وکلای حوادث ناشی از کار ایران

بهترین وکلا حوادث ناشی از کار ایران افرادی هستند که با قانون و سیستم بیمه‌ای مسئولیت کارفرما و قوانین روابط بین کارگر، کارفرما و بیمه آشنایی داشته و با استدلال‌های خود می‌توانند کمک فراوانی در حل دعاوی حوادث ناشی از کار نمایند. حوادث ناشی از کار جنبه‌های مختلفی دارند که هرکدام از آن‌ها مانند مسئولیت کارفرما در رابطه با تأمین بهداشت و ایمنی محیط کار باید بررسی گردند و مشخص شود که چه عواملی سبب وقوع حادثه شده‌اند تا بتوان از راه درست و قانونی با حادثه و مقصر آن برخورد کرد.

کلمه کلیدی: بهترین وکلای حوادث ناشی از کار

شناسه : 504

منظور از عبارت «حین انجام کار» در تعریف حوادث ناشی از کار چیست؟

منظور از حین انجام کار، تمام زمان‌هایی است که کارگر در کارگاه، سازمان، نهاد یا مکان‌های وابسته و تحت نظارت کارفرمای خود، مشغول به کار است، گفته می‌شود.

کارفرما تا چه زمانی پس از وقوع حادثه مهلت دارد تا آن را به بیمه گزارش دهد؟

کارفرما باید ظرف حداکثر سه روز اداری وقوع حادثه را به شعبه صندوق بیمه تأمین اجتماعی گزارش داده و فرم ویژه حادثه را تکمیل کند.

اگر در بررسی‌ها ثابت شود که عدم رعایت مقررات حفاظتی و فنی توسط کارفرما منجر به حادثه شده است، آیا بیمه خسارات را پرداخت خواهد کرد؟

اگر در طی تحقیقات و پروسه شکایت بهترین وکلای حوادث ناشی از کار، ثابت شود که کوتاهی کارفرما عامل حادثه بوده، بیمه تمام هزینه‌های درمانی، مستمریها و غرامات را پرداخت کرده و سپس آن‌ها را از کارفرما مطالبه خواهد کرد.

لیست بهترین وکلای حوادث ناشی از کار ایران صفحه 1، تعداد 20 وکیل یافت شد
مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.