×

لیست بهترین وکلای فرار مرتکب از صحنه حادثه رانندگی ایران

لیست-بهترین-وکلای-فرار-مرتکب-از-صحنه-حادثه-رانندگی-ایران

شناسه : 481

فرار از صحنه رانندگی چه عواقبی دارد؟

فهرست بهترین وکلای فرار مرتکب از صحنه حوادث رانندگی

فرار از صحنه رانندگی چه عواقبی دارد؟

فرار از صحنه جرم فقط مربوط به حوادثی مانند دزدی و قتل نشده و در حوادث رانندگی نیز بسیار شاهد این اتفاق هستیم. بسیاری از افراد به دلیل اینکه در زمان تصادف دچار شوک و استرس می‌شوند بدون فکر صحنه تصادف را با سرعت ترک می‌کنند که در قانون ایران این عمل جرم محسوب می‌شود؛ اما با فرار کردن از صحنه تصادف هیچ‌چیزی حل‌نشده و صورت‌مسئله همان‌طور باقی می‌ماند. طبق قانون و سخنان بهترین وکلای فرار مرتکب از صحنه حوادث رانندگی، از نظر حقوقی بسته به شرایط مختلف و وضعیت مصدوم یا مصدومان حادثه رانندگی، احکام مختلفی برای مجازات فرار از صحنه جرم در نظر گرفته می‌شود.

بهترین وکلای فرار مرتکب از صحنه حوادث رانندگی چه کسانی هستند؟

اگر مقصر از صحنه حادثه رانندگی فرار نکند، می‌تواند به مصدوم یا مصدومان کمک کرده و با خبر کردن اورژانس و آتش‌نشانی جان مصدومان را نجات دهد اما اگر مصدومان فوت هم کرده باشند، بازهم فرار از صحنه حادثه فقط منجر به طولانی‌تر شدن تحقیقات می‌شود که این مورد هم خود دارای مجازات است.

وکلای فرار مرتکب از صحنه حوادث رانندگی جزو بهترین وکلای پایه‌یک دادگستری بوده و سعی می‌کنند با استفاده از تجربه و تخصص خود در وکالت پرونده‌های حوادث رانندگی به‌خصوص فرار مقصر، نتیجه مطلوبی را کسب کنند.

کلمه کلیدی: بهترین وکلای فرار مرتکب از صحنه حوادث رانندگی

اگر راننده در هنگام تصادف مست بوده و یا گواهینامه نداشته باشد و صحنه حادثه را ترک کند، چه مجازاتی در انتظار وی خواهد بود؟

مجازات در نظر گرفته‌شده برای راننده‌ای که فاقد گواهینامه بوده و یا در هنگام رانندگی مست باشد، بیش از دوسوم حداکثر مجازات فرار از صحنه جرم در حالت‌های دیگر بوده و همچنین فرد به محرومیت از داشتن گواهینامه به مدت 1 تا 5 سال محکوم خواهد شد.

اگر مصدوم در حادثه رانندگی نیاز به کمک فوری داشته باشد اما راننده باوجود امکان کمک صحنه را ترک کند، چه مجازاتی در انتظار وی خواهد بود؟

اگر راننده از رساندن مصدوم به مراکز درمانی امتناع کرده و از صحنه حادثه فرار کند، به بیش از دوسوم حداکثر مجازات تعیین‌شده محکوم خواهد شد.

آیا حق‌الوکاله بهترین وکلای فرار مرتکب از صحنه حوادث رانندگی مبلغ زیادی است؟

خیر با توجه به پیچیدگی و حساسیت‌های پرونده‌های فرار مرتکب از حوادث رانندگی و در ارتباط بوده آن‌ها با جان و مال افراد، وکلای حوادث رانندگی حق‌الوکاله مناسبی را از شما دریافت خواهند کرد.

لیست بهترین وکلای فرار مرتکب از صحنه حادثه رانندگی ایران صفحه 1، تعداد 20 وکیل یافت شد
مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.