لیست بهترین وکلای شرکت در کمیسیون رسیدگی به اختلافات گمرکی و اخذ نتیجه نهایی ایران

لیست-بهترین-وکلای-شرکت-در-کمیسیون-رسیدگی-به-اختلافات-گمرکی-و-اخذ-نتیجه-نهایی-ایران

ارزش گذاری کالا توسط گمرک ممکن است با ارزش گذاری کالا توسط صاحب کالا یکسان نباشد. در این مورد، گمرک احتمال می‌دهد که صاحب کالا برای پرداخت کمتر هزینه‌های گمرکی، ارزش کالای خود را کمتر از واقعیت در اظهاریه وارد کرده است و یا برای کسب منافعی، ارزش بیشتری برای کالای خود ثبت کرده است. در این خصوص گمرک مابه التفاوت هزینه‌های گمرکی را دریافت کرده و جریمه‌ای نیز برای فرد خاطی در نظر می‌گیرد. اگر صاحب اموال نسبت به رای گمرک اعتراضی داشته باشد، اعتراض وی به کمسیون رسیدگی به اختلافات کمرگی جهت بررسی خواهد رفت. بهترین وکلای شرکت در کمسیون رسیدگی به اختلافات کمرگی در این مرحله به کمک صاحب اموال که معترض به رای گمرک است، خواهند آمد.

همچنین اگر در خصوص تعرفه کالا، چه در زمان قبل از ترخیص و یا پس از ترخیص کالا، اختلافی بین صاحب اموال و گمرک ایجاد شود، کمسیون رسیدگی به اختلافات کمرگی به این موضوع هم رسیدگی خواهد کرد. در این موضوع نیز بهترین وکلای شرکت در کمسیون رسیدگی به اختلافات کمرگی به صاحب اموال، کمک شایانی ارائه خواهند کرد.

بهترین وکلای شرکت در کمسیون رسیدگی به اختلافات کمرگی

ماده یکصد و چهل و چهار قانون امور گمرکی اعضای کمیسیون نه نفره را از کارمندان گمرک ایران، کارمندان وزارت صمت، کارمندان وزارت امور اقتصاد و دارایی و اعضای اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران تشکیل داده است. در نتیجه با توجه به تسلط افراد ذکر شده، حضور وکیل متخصص در امور کمیسیون رسیدگی به اختلافات کمرگی برای دفاع از منافع صاحب اموال اهمیت فراوانی دارد.

البته اگر رای این کمیسیون نتواند رضایت صاحب کالا را جلب کند، بهترین وکلای شرکت در کمسیون رسیدگی به اختلافات کمرگی با فرجام خواهی در دیوان عدالت اداری، از حقوق تجار و صاحبان اموال دفاع خواهند کرد.

کلمه کلیدی: بهترین وکلای شرکت در کمسیون رسیدگی به اختلافات کمرگی

شناسه : 436
لیست بهترین وکلای شرکت در کمیسیون رسیدگی به اختلافات گمرکی و اخذ نتیجه نهایی ایران صفحه 1، تعداد 20 وکیل یافت شد
مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.