لیست بهترین وکلای دعاوی مربوط به شرایط خصوصی پیمان ایران

لیست-بهترین-وکلای-دعاوی-مربوط-به-شرایط-خصوصی-پیمان-ایران

شرایط خصوصی پیمان

انعقاد هر قرارداد پیمانکاری برای ادامه فعالیت پیمانکار ضروری است زیرا در قراردادهای پیمانکاری تمامی توافقات بین پیمانکار و کارفرما ذکرشده و همچنین این قراردادها از دو گروه شرایط عمومی و خصوصی تشکیل‌شده‌اند. در شرایط عمومی قرارداد پیمانکاری هر آنچه شامل تعهدات کارفرما و پیمانکار نسبت به یکدیگر است مانند مدت‌زمان قرارداد، مبلغ، تعهدات و شرایط عمومی درج خواهد شد. بسیاری از پیمانکاران و کارفرمایان همواره از بهترین وکلای دعاوی مربوط به شرایط خصوصی پیمان سؤال می‌کنند که آیا می‌توان در شرایط پیش‌بینی‌شده خاصی مخالف با شرایط عمومی مندرج در قرارداد پیمان عمل کرد یا خیر که در جواب این اشخاص می‌توان گفته که خیر، شرایط خصوصی نمی‌تواند چنین مواردی را در نظر بگیرند.

ویژگی‌های بهترین وکلای دعاوی مربوط به شرایط خصوصی پیمان

هرچه پروژه‌های پیمانکاری که در کشور اجرا می‌شوند، بیشتر شود، احتمال وجود اختلافات نیز در صورت عدم حضور مشاوران حقوقی و وکلای دعاوی مربوط به شرایط خصوصی پیمان بیشتر خواهد شد. در حقیقت مشاوران حقوقی قراردادهای پیمانکاری و شرایط خصوصی پیمان افرادی هستند که از قوانین و امور مربوط به قراردادهای پیمانکاری و شرایط قابل درج در آن‌ها مطلع بوده و به وکالت از موکل خود می‌توانند به دعاوی مربوطه رسیدگی کنند.

کلمه کلیدی: بهترین وکلای دعاوی مربوط به شرایط خصوصی پیمان

شناسه : 617

شرایط خصوصی پیمان چیست؟

شرایط خصوصی شرایطی هستند که برای یک پیمان با توجه به وضعیت و ماهیت آن، در نظر گرفته می‌شوند و توانایی نقض شرایط عمومی را نیز ندارند.

نحوه تکمیل و انتخاب شرایط خصوصی پیمان به چه نحوی است؟

شرایط خصوصی پیمان برای انواع قراردادهای پیمانکاری در دفترچه پیمان قرار داشته و هرکدام از طرفین با توجه به توافقات، شرایط را انتخاب و پر می‌کند.

چگونه بهترین وکلای دعاوی مربوط به شرایط خصوصی پیمان را پیدا کنیم؟

برای پیدا کردن وکلای مجرب شما می‌توانید به انتهای این مطلب مراجعه کرده و یکی از وکلا را انتخاب کنید.

مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.