لیست بهترین وکلای اختلافات مالیاتی ایران

لیست-بهترین-وکلای-اختلافات-مالیاتی-ایران

اختلافات مالیاتی

دولت برای انجام فعالیت‌های خود، نیازمند صرف هزینه بوده و مالیات یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین راه‌های کسب درآمد دولت برای تأمین این هزینه‌ها است. سازمان امور مالیاتی از طرف دولت تأسیس‌شده است تا قوانین و مقررات مربوط به تشخیص نوع مالیات، میزان آن، نحوه وصول مالیات و هرآن چه که به مالیات مربوط می‌شود را وضع کرده و آن‌ها را در صورت لزوم و با توجه به سیاست‌های دولت تغییر دهد. در پرداخت مالیات گاهی شاهد وجود اختلافاتی بین مودیان و مأموران سازمان امور مالیاتی کشور هستیم که اغلب مودیان به نحوه و میزان پرداخت مالیات اعتراض داشته اما با راه‌های اثبات اعتراض خود و حل این اختلافات آشنایی ندارند و ترجیح می‌دهند از بهترین وکلای اختلافات مالیاتی ایران کمک بگیرند.

چرا نیاز دارید تا از بهترین وکلای اختلافات مالیاتی کمک بگیرید؟

بدون داشتن وکیل مالیاتی خوب برای پیگیری و حل‌وفصل اختلافات مالیاتی، حتی در برخی موارد شما مجبور خواهید شد چند برابر مالیات اصلی خود، مالیات بپردازید. وکیل شما طبق وکالت‌نامه‌ای که به وی می‌دهید، اختیارات تام در انجام امور مالیاتی شما داشته و شما دیگر نیازی به حضور در مراجع مختلف ندارید و می‌توانید با خیال راحت به کسب‌وکارتان رسیدگی کنید.

کلمه کلیدی: بهترین وکلای اختلافات مالیاتی

شناسه : 578

منظور از جرائم مالیاتی چیست؟

هرگونه فعالیتی که مودی مالیاتی برای سرباززدن از پرداخت یا تأخیر در پرداخت مالیات انجام دهد، جزو جرائم مالیاتی بوده و شامل مجازات‌های قانونی می‌شود.

عدم حل اختلافات مالیاتی، چه تبعاتی را برای مودیان به همراه خواهد داشت؟

در صورت بی‌توجهی و عدم حل اختلافات مالیاتی، این موضوع می‌تواند تبعات مختلفی مانند جرائم سنگین مالیاتی، عدم بهره‌مندی از تسهیلات قانونی و سایر مزایا را برای مؤسسات و شرکت‌ها در پی خواهد داشت.

بهترین وکلای اختلافات مالیاتی باید دارای چه ویژگی‌هایی باشند؟

وکلای خوب باید دارای فن بیان قوی، اطلاعات اقتصادی و حقوقی بالا و آشنا به نحوه استفاده از قوانین و تبصره‌های مالیاتی به نفع موکل خود باشد.

مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.