لیست بهترین وکلای شکایت از پزشک بخاطر عدم تشخیص مریضی جنین ایران

لیست-بهترین-وکلای-شکایت-از-پزشک-بخاطر-عدم-تشخیص-مریضی-جنین-ایران

عدم تشخیص مریضی جنین توسط پزشک

با توجه به اینکه بسیاری از بیماری‌ها و اختلالات را می‌توان در زمان جنینی تشخیص داد و اقدام به درمان و یا سقط‌جنین در مواردی که مشکل جنین جدی است کرد، اطمینان پزشک در هنگام معاینه از سلامت جنین اهمیت زیادی دارد. طی سونوگرافی‌ها و غربالگری‌هایی که در ماه‌های مختلف بارداری مادر برای مطمئن شدن از سلامت جنین انجام می‌شود، پزشک وظیفه دارد که بیماری‌ها، نقض و مریضی جنین را تشخیص داده و به خانواده وی اعلام کند. درصورتی‌که پزشک توانایی تشخیص مریضی جنین را نداشته و پس از به دنیا آمدن نوزاد مشخص شود که مریضی وی به دوران جنینی بازمی‌گردد، بهترین وکلای شکایت از پزشک به خاطر عدم تشخیص مریضی جنین می‌توانند به نیابت از پدر و مادر جنین، از پزشک خاطی شکایت کنند.

بهترین وکلای شکایت از پزشک به خاطر عدم تشخیص مریضی جنین

در دوران جنینی می‌توان بسیاری از بیماری‌ها را تشخیص داد و مانع از به دنیا آمدن نوزادان معلول و یا دارای بیماری‌های ذهنی شد. درصورتی‌که نوزاد تازه متولدشده دارای مریضی خاصی باشد که در دوران جنین توسط پزشک قابل‌تشخیص بوده است، وکلا می‌توانند با در دست داشتن مدارک بیمارستان و مدارک بارداری مادر، اقدام به طرح شکایت به علت کوتاهی پزشک در تشخیص مریضی جنین نمایند.

کلمه کلیدی: بهترین وکلای شکایت از پزشک به خاطر عدم تشخیص مریضی جنین

شناسه : 567

اگر پزشک در هنگام بارداری مادر متوجه بیماری یا وضعیت خطرناک جنین شود و حرفی نزند، آیا می‌توان از وی شکایت کرد؟

بله می‌توان در مراجع پزشکی شکایت را مطرح کرد و درصورتی‌که بعد از انجام بررسی‌ها مقصر بودن پزشک ثابت شود، با وی برخورد قانونی انجام خواهد شد.

در چه صورت می‌توان جنین را براثر مریضی سقط کرد؟

درصورتی‌که تا قبل از ولوج روح در بدن جنین یعنی قبل از 4 ماهگی پزشک متوجه مریضی جنین شود، می‌توان آن را سقط کرد و در ماه‌های بالاتر بنا بر تشخیص پزشک و حکم قانونی این کار تحت شرایط خاصی امکان‌پذیر خواهد بود.

برای شکایت از پزشک در خصوص عدم تشخیص مریضی جنین می‌توان به کجا مراجعه کرد؟

بهترین وکلای شکایت از پزشک به خاطر عدم تشخیص مریضی جنین از طریق دادسرای جرائم پزشکی و دادگاه کیفری اقدام به شکایت علیه پزشک می‌نمایند.

لیست بهترین وکلای شکایت از پزشک بخاطر عدم تشخیص مریضی جنین ایران صفحه 1، تعداد 5 وکیل یافت شد
مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.