×

با سلام و عرض ادب اینجانب حمید بیات مقیم کشور اتریش میباشم و از آنجا

با سلام و عرض ادب اینجانب حمید بیات مقیم کشور اتریش میباشم و از آنجا که ماهانه برای دو فرزند دختر و پسرم به ایران باید پول حواله نمایم و متاسفانه با مشکلات اداری اینجا مواجه گردیده ام ، خواهشمندم ماده 1199 مربوط به پرداخت نفقه به اولاد پسر حتی بعد از سن 18 سالگی تا پیدا کردن کار و یا رسیدن به مراحل اولیه زندگی را ارسال نمایید . لازم به ذکر است که پسر اینجانب هنوز به سن ۱۸ نرسیده و به خدمت سربازی نیز نرفته است . اما ادارات این کشور پرداخت پول را غیر ضروری دانسته و قانون ایران را تا ۱۸ سالگی برای پسران لازم الاجرا میدانند. اینجانب احتیاج به نامه رسمی تنظیم شده توسط یکی از وکلای محترم و ممهور به مهر رسمی جهت ارائه به ادارات در سر برگ کانون وکلای فوق میباشم . با تشکر و سپاس فراوان

با-سلام-و-عرض-ادب
اینجانب-حمید-بیات-مقیم-کشور-اتریش-میباشم-و-از-آنجا-که-ماهانه-برای-دو-فرزند-دختر-و-پسرم-به-ایران-باید-پول-حواله-نمایم-و-متاسفانه-با-مشکلات-اداری-اینجا-مواجه-گردیده-ام-،-خواهشمندم-ماده-1199-مربوط-به-پرداخت-نفقه-به-اولاد-پسر-حتی-بعد-از-سن-18-سالگی-تا-پیدا-کردن-کار-و-یا-رسیدن-به-مراحل-اولیه-زندگی-را-ارسال-نمایید-.
لازم-به-ذکر-است-که-پسر-اینجانب-هنوز-به-سن-۱۸-نرسیده-و-به-خدمت-سربازی-نیز-نرفته-است-.-
اما-ادارات-این-کشور-پرداخت-پول-را-غیر-ضروری-دانسته-و-قانون-ایران-را-تا-۱۸-سالگی-برای-پسران-لازم-الاجرا-میدانند.
اینجانب-احتیاج-به-نامه-رسمی-تنظیم-شده-توسط-یکی-از-وکلای-محترم-و-ممهور-به-مهر-رسمی-جهت-ارائه-به-ادارات-در-سر-برگ-کانون-وکلای-فوق-میباشم-.
با-تشکر-و-سپاس-فراوان
وکیل 

    

مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.