×

سلام وقت بخیر من یه تصادف داشتم چند شب پیش و یک ماشین بدون پلاک به م

سلام وقت بخیر من یه تصادف داشتم چند شب پیش و یک ماشین بدون پلاک به ماشین من زدن و درب جلوی خودروی من کلا داغون شده. پلیس هم اومد و بعد از ۱۰ روز گزارش تصادف رو ازشون گرفتم و الان میخواستم شکایت کنم. وقتی ماشین بدون پلاک باشه.باید از شخصی که باهاش تصادف کردم شکایت کنم یا مالک خودرو؟ پلیس هم هیچ مدرکی از ایشون نتونست بگیره و فقط ماشین رو به دلیل مستی و نداشتن مدارک برد پارکینگ. در گزارش تصادف هم نوشته که اگر ایشون مشکل مستی و پلاک نداشتن خودرو ، رو از طرف خودشون حل کنن میتونن ماشین رو از پارکینگ آزاد کنن. من هم هیچ مدرک شناسایی معتبری از ایشون ندارم و گرویی چیزی بهم تحویل نشد. حالا من با داشتن برگ گزارش تصادف چه اقداماتی میتونم انجام بدم؟ خساراتی هم که بنده وارد شده شامل : بیمه بدنه من امروز باید تمدید میشد که بدلیل عدم پرداخت خسارت از طرف ایشون نتونستم مجددا بیمه رو تمدید کنم. افت قیمت خودرو هم دارم. ماشین به ارزش 110 میلیون تومان و ساخت سال 96 میباشد. خسارت بدنه خودرو هم دارم. چون مالک خودرو هم نمیشناسم اما تونستم نمایندگی ای که این خودرو رو فروخته پیدا کنم ولی از سمت نمایندگی هم همکاری انجام نشد با بنده و ماشین بدون پلاک هست.آیا الان باید از نمایندگی شکایت کنم که بتونم اطلاعات کامل شخصی که با من تصادف کرده رو پیدا کنم یا از روی گزارش پلیس که مشخصات هویتی شخص هست میتونم ایشون رو پیدا کنم؟ و اینکه بنده روی مست بودن ایشون و پیگیری برای این جرم هم میتونم کاری انجام بدم یا مستی ربطی به من نداره؟

سلام
وقت-بخیر
من-یه-تصادف-داشتم-چند-شب-پیش-و-یک-ماشین-بدون-پلاک-به-ماشین-من-زدن-و-درب-جلوی-خودروی-من-کلا-داغون-شده.-پلیس-هم-اومد-و-بعد-از-۱۰-روز-گزارش-تصادف-رو-ازشون-گرفتم-و-الان-میخواستم-شکایت-کنم.
وقتی-ماشین-بدون-پلاک-باشه.باید-از-شخصی-که-باهاش-تصادف-کردم-شکایت-کنم-یا-مالک-خودرو؟-پلیس-هم-هیچ-مدرکی-از-ایشون-نتونست-بگیره-و-فقط-ماشین-رو-به-دلیل-مستی-و-نداشتن-مدارک-برد-پارکینگ.-در-گزارش-تصادف-هم-نوشته-که-اگر-ایشون-مشکل-مستی-و-پلاک-نداشتن-خودرو-،-رو-از-طرف-خودشون-حل-کنن-میتونن-ماشین-رو-از-پارکینگ-آزاد-کنن.-من-هم-هیچ-مدرک-شناسایی-معتبری-از-ایشون-ندارم-و-گرویی-چیزی-بهم-تحویل-نشد.
حالا-من-با-داشتن-برگ-گزارش-تصادف-چه-اقداماتی-میتونم-انجام-بدم؟-
خساراتی-هم-که-بنده-وارد-شده-شامل-:
بیمه-بدنه-من-امروز-باید-تمدید-میشد-که-بدلیل-عدم-پرداخت-خسارت-از-طرف-ایشون-نتونستم-مجددا-بیمه-رو-تمدید-کنم.
-افت-قیمت-خودرو-هم-دارم.-ماشین-به-ارزش-110-میلیون-تومان-و-ساخت-سال-96-میباشد.
خسارت-بدنه-خودرو-هم-دارم.
چون-مالک-خودرو-هم-نمیشناسم-اما-تونستم-نمایندگی-ای-که-این-خودرو-رو-فروخته-پیدا-کنم-ولی-از-سمت-نمایندگی-هم-همکاری-انجام-نشد-با-بنده-و-ماشین-بدون-پلاک-هست.آیا-الان-باید-از-نمایندگی-شکایت-کنم-که-بتونم-اطلاعات-کامل-شخصی-که-با-من-تصادف-کرده-رو-پیدا-کنم-یا-از-روی-گزارش-پلیس-که-مشخصات-هویتی-شخص-هست-میتونم-ایشون-رو-پیدا-کنم؟
و-اینکه-بنده-روی-مست-بودن-ایشون-و-پیگیری-برای-این-جرم-هم-میتونم-کاری-انجام-بدم-یا-مستی-ربطی-به-من-نداره؟

    

مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.