×

با سلام و خسته نباشید من یک پسر 25 ساله تحصیلکرده می خواهم با یک د

با سلام و خسته نباشید من یک پسر 25 ساله تحصیلکرده می خواهم با یک دختر 32ساله ایی که هر دو به ازدواج با یکدیگر موافق هستیم اما خانواده ها شدیدا کاسه داغ تر از اش شدن و به مخالفت شدید پرداختند . به آزار و اذیت مها می پردازن که فراموش کنیم.اما این من هستم که باید با شرایط کنار بیام و پدیرفتم همه عواقب آن را . اما باز هم مخالفت می کنند . می خواستیم برای حل مشکل خود یک سفر دورزه به مشهد برا پابوس آقا بریم دست به دامن آقا بشیم اما می دانید مف در حین سفر مدرک زنا شویی می خواهند برای همین می خواستیم یک مدرک صیغه نامه مجضری همراه داشته باشیم که خانواده ها مهوجه نشوند. اما محضرخانه ها این کار را نمی کنند در صورتی که طبق گفته مراجع تفلید برای صیغه با دختری که بالای 30سال دارد اذن پدر نمی خواهد اما با مخالفت کرده می خواستم بیبنم جایی هست کث این کاروو انجام بدهند؟؟؟؟؟؟ باتوجه به اینکه از نظر حاج اقابهجت و حاج اقا مکارم شیرازی صیغه با دختر باکره بدون اذن پدر جایز است اما چرا دفترخانه ها انجام نمی دن؟؟؟ من یک پسر 25ساله میخواهم با یک دختر 32 ساله ازدواج کنم خودم تمام مشکلاشووو می پذیرم اما خانواده ها شدیدا مخالفن به آزار و ادیت ما پرداختن. می ترسم به گناه کشیده شم اکر از خدا می ترسین کمکم کنین می خواهیم من و خانمم با هم بریم مشهد پابوس آقا اوونجا ازش التماس کنم که مشکل ما رو حل کنه اما اونجا برا اقامت مدرک زناشویی میخاین و می خواستیم صیغه کنیم اما میگن محضری ها باذ اجازه پدر باشه در صورتیکه مرحوم حاج اقا میگن مشکلی نداره می شه راهنماییم کنین؟؟؟؟؟؟می خواستم ببینم برای اینکه یک مدرک رسمی داشته باشیم مانند صیغه نامه محضری با این شرایط که دختر خانم 32 سالش هست و یک دختر رشیده و بالغ می باشد طبق فرمایشات شما جایز است .حال برای گرفتن صیغه نامه محضری و شرعی دفتر خانه های ازذواج بازم مدرک میخواهند؟؟؟ می شود کمکمون کنین که به گناه نیفتیم. برای گرفتن صیغه نامه باید چی کار کرد ؟؟؟؟ دفاتر شما این کار را انجام می دهند؟؟؟؟؟؟؟خواهش می کنم تورو به امام حسین یک جواب کامل بدهید مشکل ما رفع شود؟؟ جواب را به اید آدرس میل کنید::::: [email protected] چرا جواب نمی دهید ؟؟؟ تورو امام حسین تورو به قرآن قسمتون می دم زود جواب بدین؟؟؟؟؟؟

با-سلام-و--خسته-نباشید-	
من-یک-پسر-25-ساله-تحصیلکرده-می-خواهم-با-یک-دختر-32ساله-ایی-که-هر-دو-به-ازدواج-با-یکدیگر-موافق-هستیم-اما-خانواده-ها-شدیدا-کاسه-داغ-تر-از-اش-شدن-و-به-مخالفت-شدید-پرداختند-.-به-آزار-و-اذیت-مها-می-پردازن-که-فراموش-کنیم.اما-این-من-هستم-که-باید-با-شرایط-کنار-بیام-و-پدیرفتم-همه-عواقب-آن-را-.-اما-باز-هم-مخالفت-می-کنند-.-می-خواستیم-برای-حل-مشکل-خود-یک-سفر-دورزه-به-مشهد-برا-پابوس-آقا-بریم-دست-به-دامن-آقا-بشیم-اما-می-دانید-مف-در-حین-سفر-مدرک--زنا-شویی-می-خواهند-برای-همین-می-خواستیم-یک-مدرک-صیغه-نامه-مجضری-همراه-داشته-باشیم-که-خانواده-ها-مهوجه-نشوند.-اما-محضرخانه-ها-این-کار-را-نمی-کنند-در-صورتی-که-طبق-گفته-مراجع-تفلید-برای-صیغه-با-دختری-که-بالای-30سال-دارد-اذن-پدر-نمی-خواهد-اما-با-مخالفت-کرده-می-خواستم-بیبنم-جایی-هست-کث-این-کاروو-انجام-بدهند؟؟؟؟؟؟-باتوجه-به-اینکه-از-نظر-حاج-اقابهجت-و-حاج-اقا-مکارم-شیرازی-صیغه-با-دختر-باکره-بدون-اذن-پدر-جایز-است-اما-چرا-دفترخانه-ها-انجام-نمی-دن؟؟؟-من-یک-پسر-25ساله-میخواهم-با-یک-دختر-32-ساله-ازدواج-کنم-خودم-تمام-مشکلاشووو-می-پذیرم-اما-خانواده-ها-شدیدا-مخالفن-به-آزار-و-ادیت-ما-پرداختن.-می-ترسم-به-گناه-کشیده-شم-اکر-از-خدا-می-ترسین-کمکم-کنین-می-خواهیم-من-و-خانمم-با-هم-بریم-مشهد-پابوس-آقا-اوونجا-ازش-التماس-کنم-که-مشکل-ما-رو-حل-کنه-اما-اونجا-برا-اقامت-مدرک-زناشویی-میخاین-و-می-خواستیم-صیغه-کنیم-اما-میگن-محضری-ها-باذ-اجازه-پدر-باشه-در-صورتیکه-مرحوم-حاج-اقا-میگن-مشکلی-نداره-می-شه-راهنماییم-کنین؟؟؟؟؟؟می-خواستم-ببینم-برای-اینکه-یک-مدرک-رسمی-داشته-باشیم-مانند-صیغه-نامه-محضری-با-این-شرایط-که-دختر-خانم-32-سالش-هست-و-یک-دختر-رشیده-و-بالغ-می-باشد-طبق-فرمایشات-شما-جایز-است-.حال-برای-گرفتن-صیغه-نامه-محضری-و-شرعی-دفتر-خانه-های-ازذواج-بازم-مدرک-میخواهند؟؟؟-می-شود-کمکمون-کنین-که-به-گناه-نیفتیم.-برای-گرفتن-صیغه-نامه-باید-چی-کار-کرد-؟؟؟؟-دفاتر-شما-این-کار-را-انجام-می-دهند؟؟؟؟؟؟؟خواهش-می-کنم-تورو-به-امام-حسین-یک-جواب-کامل-بدهید-مشکل-ما-رفع-شود؟؟-جواب-را-به-اید-
آدرس-میل-کنید:::::-hasanteh2000@yahoo.com
چرا-جواب-نمی-دهید-؟؟؟-تورو-امام-حسین-تورو-به-قرآن-قسمتون-می-دم-زود-جواب-بدین؟؟؟؟؟؟
با سلام دختر رشیده باکره نیاز به اذن پدر دارد و اگر مستند شما فقط نظر فقهاست که باید بدانید از نظر فقهی اگر دو یا چند مرجع را مساوی بدانید، می‌توانید بعضی از مسائل را از یکی ازآنها و بعضی دیگر را از دیگری تبعیت کنید، اما توجه داشته باشید که شما نمی‌توانید تشخیص دهید کدام مرجع در فتوای خود صحیح فتوی داده و کدام غیر صحیح.!!!( آیت الله حاج شیخ محمدجواد فاضل لنکرانى)، اما از نظر قانون گذار در هر حال دختر خانم با توجه به اینکه پدر مانع شده و اجازه ازدواج را نداده، طبق شرایطی از دادگاه می تواند اخذ اجازه نموده و به دفتر ازدواج مراجعه و نسبت به ثبت ازدواج اقدام نماید. شرایطی که ذکر شد بدین شرح است که هرگاه پدر یا جد پدری بدون علت موجه از دادن اجازه مضایقه نماید اجازۀ او ساقط و در این صورت دختر می تواند با معرفی کامل مردی که می خواهد با او ازدواج نماید و شرایط نکاح و مهری که بین آنها قرار داده شده پس از اخذ اجازه از دادگاه به دفتر ازدواج جهت ثبت نکاح اقدام نماید. ولی پیشنهاد می کنم نظر به اختلاف سنی که با دختر خانم دارید قبلا به یکی از مراکز مشاوره خانواده رجوع نموده تا با راهنمایی ایشان، تصمیم درستی در این رابطه اتخاذ نمایید. موفق باشید.

    

مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.