×

سلام خانم بنده مدت ۴ سال در کارخانه سیمان بخش آزمایشگاه مشغول به کار

سلام خانم بنده مدت ۴ سال در کارخانه سیمان بخش آزمایشگاه مشغول به کار بوده است .از ابتدای استخدامی تا اردیبهشت سال ۹۶ به صورت تامین نیرو و از با قرار دادی با واسطه مشغول بوده است و از اردیبهشت ماه ۹۶ تا اکنون به صورت قراردادی با کارخانه مشغول است . با توجه به محیط و روحیه توان کار در این شرکت را ندارد و میخواهد استعفا دهد . سوالاتی دارم و متن استعفایی را میفرستم و ممنون میشوم از نظر حقوقی متن را تصحیح و در صورت نیاز متنی جایگزین بفرمایید تا بدون مشکل و پرداخت مزایا بتواند مورد قبول قرار گیرد : سوالات : . آیا در صورت استعفا از نظر قانونی و حقوقی مزایایی شامل حالش خواهد شد؟ مثلا حق السنوات یا حقوق بیکاری 2. در صورت استعفا چه مواردی را باید قبل از ترک کار رعایت کنم؟ 3. حالت بهترین و بدترین مزایایی اختصاصی بعد استعفا چه میتواند باشد؟ متن نامه : بسمه تعالی مدیرعامل محترم شرکت جناب آقای مهندس موضوع: در خواست استعفا باسلام بدینوسیله اینجانب به شماره کارمندی . و به شماره شناسنامه از تاریخ ……………….. در این شرکت با سمت ……………….. در واحد ……………….. مشغول به کار می باشم. به دلایل شخصی / کاری تقاضای استعفای خود را از تاریخ ……………….. به حضور محترم اعلام می نمایم. در مدت همکاری خود در این مجموعه بسیار از رهنمودها و آموزشها بهره مند شده و امیدوارم همکاری بنده نیز برای این سازمان مثمر ثمر بوده باشد. خواهشمند است دستور فرمایید اداره امور کارکنان در ارتباط با درخواست اینجانب اقدام لازم را مبذول نماید. اینجانب تا زمان تسویه حساب در خدمت شرکت بوده و آمادگی دارم در صورت نیاز آموزش فرد جدید در تصدی این شغل را به عهده بگیرم. پیشاپیش از حسن نظر جنابعالی کمل تشکر را کرده و توفیق روز افزون شما و همکاران محترم مجموعه را از خداوند متعال خواستارم. ‌ با تشکر نام و نام خانوادگی

سلام
خانم-بنده-مدت-۴-سال-در-کارخانه-سیمان-بخش-آزمایشگاه-مشغول-به-کار-بوده-است-.از-ابتدای-استخدامی-تا-اردیبهشت-سال-۹۶-به-صورت-تامین-نیرو-و-از-با-قرار-دادی-با-واسطه-مشغول-بوده-است-و-از-اردیبهشت-ماه-۹۶-تا-اکنون-به-صورت-قراردادی-با-کارخانه-مشغول-است-.
با-توجه-به-محیط-و-روحیه-توان-کار-در-این-شرکت-را-ندارد-و-میخواهد-استعفا-دهد-.
سوالاتی-دارم-و-متن-استعفایی-را-میفرستم-و-ممنون-میشوم-از-نظر-حقوقی-متن-را-تصحیح-و-در-صورت-نیاز-متنی-جایگزین-بفرمایید-تا-بدون-مشکل-و-پرداخت-مزایا-بتواند-مورد-قبول-قرار-گیرد-:
سوالات-:
.-آیا-در-صورت-استعفا-از-نظر-قانونی-و-حقوقی-مزایایی-شامل-حالش-خواهد-شد؟-مثلا-حق-السنوات-یا-حقوق-بیکاری
2.-در-صورت-استعفا-چه-مواردی-را-باید-قبل-از-ترک-کار-رعایت-کنم؟
3.-حالت-بهترین-و-بدترین-مزایایی-اختصاصی-بعد-استعفا-چه-میتواند-باشد؟
متن-نامه-:
بسمه-تعالی
مدیرعامل-محترم-شرکت-
جناب-آقای-مهندس-
موضوع:-در-خواست-استعفا
باسلام
بدینوسیله-اینجانب--به-شماره-کارمندی--------.-و-به-شماره-شناسنامه-----از-تاریخ-………………..-در-این-شرکت-با-سمت-………………..-در-واحد-………………..-مشغول-به-کار-می-باشم.-به-دلایل-شخصی-/-کاری-تقاضای-استعفای-خود-را-از-تاریخ-………………..-به-حضور-محترم-اعلام-می-نمایم.
در-مدت-همکاری-خود-در-این-مجموعه-بسیار-از-رهنمودها-و-آموزشها-بهره-مند-شده-و-امیدوارم-همکاری-بنده-نیز-برای-این-سازمان-مثمر-ثمر-بوده-باشد.
خواهشمند-است-دستور-فرمایید-اداره-امور-کارکنان-در-ارتباط-با-درخواست-اینجانب-اقدام-لازم-را-مبذول-نماید.-اینجانب-تا-زمان-تسویه-حساب-در-خدمت-شرکت-بوده-و-آمادگی-دارم-در-صورت-نیاز-آموزش-فرد-جدید-در-تصدی-این-شغل-را-به-عهده-بگیرم.
پیشاپیش-از-حسن-نظر-جنابعالی-کمل-تشکر-را-کرده-و-توفیق-روز-افزون-شما-و-همکاران-محترم-مجموعه-را-از-خداوند-متعال-خواستارم.
‌----------------------------------------------------------------------------------با-تشکر
---------------------------------------------------------------------------------نام-و-نام-خانوادگی

    

مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.