×

سلام میخواستم در مورد یک مورد حقوقی مرتبط با انحصار وراثت ازتون سوال

سلام میخواستم در مورد یک مورد حقوقی مرتبط با انحصار وراثت ازتون سوال بپرسم و خوشحال میشم نظر گرانبهای شما را بدونم دایی بنده ۴ سال پیش در کشور امریکا و زمانی که پدر و مادرشون (پدربزرگ و مادربزرگ اینجانب) در قید حیات بودن فوت شدن. ایشون ازدواج نکرده بودن ولی ۳ فرزند داشتند. از لحاظ مالی ثروت فراوان داشتند، هم در ایران و هم در امریکا. پدربزرگ و مادربزرگ اینجانب مقیم ایران هستند (پدربزگ اینجانب ماه گذشته فوت شدن). با توجه به بررسی های اینجانب، یک ششم اموال ایشون به پدرشون میرسه و یک ششم به مادرشون. به عبارت دیگر در کل یک سوم اموال ایشون به پدربزرگ و مادربزرگ بنده به ارث میرسد. سوال اول: ایا پدربزرگ و مادربزرگ بنده از اموال امریکا نیز ارث میبرند؟ و اگر جواب مثبت است چگونه میشود پیگیری کرد؟ سوال دوم: چون املاک دقیق ایشون را ما اطلاع نداریم میشه از کلیه املاک منقول و غیر منقول ایشون کسب اطلاع کرد؟ از توجه شما کمال تشکر دارم.

سلام
میخواستم-در-مورد-یک-مورد-حقوقی-مرتبط-با-انحصار-وراثت-ازتون-سوال-بپرسم-و-خوشحال-میشم-نظر-گرانبهای-شما-را-بدونم

دایی--بنده-۴-سال-پیش-در-کشور-امریکا-و-زمانی-که-پدر-و-مادرشون-(پدربزرگ-و-مادربزرگ-اینجانب)-در-قید-حیات-بودن-فوت-شدن.-ایشون-ازدواج-نکرده-بودن-ولی-۳--فرزند-داشتند.-از-لحاظ-مالی-ثروت-فراوان-داشتند،-هم-در-ایران-و-هم-در-امریکا.--پدربزرگ-و-مادربزرگ-اینجانب-مقیم-ایران-هستند-(پدربزگ-اینجانب-ماه-گذشته-فوت-شدن).

با-توجه-به-بررسی-های-اینجانب،-یک-ششم-اموال-ایشون-به-پدرشون-میرسه-و-یک-ششم-به-مادرشون.-به-عبارت-دیگر-در-کل-یک-سوم-اموال-ایشون-به-پدربزرگ-و-مادربزرگ-بنده-به-ارث-میرسد.

سوال-اول:-ایا-پدربزرگ-و-مادربزرگ-بنده-از-اموال-امریکا-نیز-ارث-میبرند؟-و-اگر-جواب-مثبت-است-چگونه-میشود-پیگیری-کرد؟

-
سوال-دوم:-چون-املاک-دقیق-ایشون-را-ما-اطلاع-نداریم-میشه-از-کلیه-املاک-منقول-و-غیر-منقول-ایشون-کسب-اطلاع-کرد؟

از-توجه-شما-کمال-تشکر-دارم.

    

مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.