×

باسلام یک ارث جدی داریم از خانواد ی پدر مادربزرگ مادری من که در ان

باسلام یک ارث جدی داریم از خانواد ی پدر مادربزرگ مادری من که در ان زمان وقتی پدربزرگ مادر بزرگم میمیرد ارث وی دسته پدر مادر بزرگ من و برادرش که می شود عموی مادر بزرگم می ماند و وقتی پدر مادر بزرگم میمیرد مادر بزرگم که سنش پایین بوده عمویش سهم ارثش که ماله پدرش بوده را نمی دهند. حال مادره من می خواهد سهمه مادرش را از طریق قانون بگیرد. ۱.آیا امکانش هست؟ ۲.خانواده ی مادری من ۲ تا دختر و سه تا پسر هستند که یکی از پسر ها که دایی من هست فوت شده؛آیا به بچه های او ارث می رسد؟ ۳.اگر بخواهیم شناسایی اموال کنیم که اموالی که به نام پدر مادربزرگه مادری من هست مشخص شود و روی انها انحصار وراثت کنیم چه کار باید کنیم؟

باسلام

یک-ارث-جدی-داریم-از-خانواد-ی-پدر-مادربزرگ-مادری-من-که-در-ان-زمان-وقتی-پدربزرگ-مادر-بزرگم-میمیرد-ارث-وی-دسته-پدر-مادر-بزرگ-من-و-برادرش-که-می-شود-عموی-مادر-بزرگم-می-ماند-و-وقتی-پدر-مادر-بزرگم-میمیرد-مادر-بزرگم-که-سنش-پایین-بوده-عمویش-سهم-ارثش-که-ماله-پدرش-بوده-را-نمی-دهند.

حال-مادره-من-می-خواهد-سهمه-مادرش-را-از-طریق-قانون-بگیرد.

۱.آیا-امکانش-هست؟

۲.خانواده-ی-مادری-من-۲-تا-دختر-و-سه-تا-پسر-هستند-که-یکی-از-پسر-ها-که-دایی-من-هست-فوت-شده؛آیا-به-بچه-های-او-ارث-می-رسد؟

۳.اگر-بخواهیم-شناسایی-اموال-کنیم-که-اموالی-که-به-نام-پدر-مادربزرگه-مادری-من-هست-مشخص-شود-و-روی-انها-انحصار-وراثت-کنیم-چه-کار-باید-کنیم؟
وکیل 

    

مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.