×

با سلام و خسته نباشید بنده 27 دی ماه 90 خانه ای نوساز خریدم که تاریخ

با سلام و خسته نباشید بنده 27 دی ماه 90 خانه ای نوساز خریدم که تاریخ تنظیم سند 30 اردیبهشت 91 بود و به ازای هر روز تاخیر مبلغ 30 هزار تومان خسارت در نظر گرفته شده است از آنجایی که برای دریافت وام باید سند ملک جهت تشکیل پروند باشد و با توجه به آماده نبودن سند توسط فروشنده این امر میسر نبود به ناچار در تاریخ مقرر به دفترخانه مراجعه کردم ولی دفتر دار از دادن گواهی عدم حضور خودداری کرد با این استدلال که توی قولنامه قید شده "دفترخانه 110 یا دفترخانه ای که از طرف بانک معرفی شود" فروشنده هم تا 1 ماه بعد از تاریخ تنظیم سند میگفت کارای اداریش هنوز تموم نشده بعد از اون هم به من گفتن تصادف کردن و قادر نیستن دنبال کارای سند برن تا امروز که این متن رو براتون مینویسم هنوز سند آماده نشده حال سوال من اینه که آیا راهی هست که وقتی سند آماده شد بنده خسارت دیرکرد رو بگیرم؟ آیا کار دفترخانه در مورد ندادن گواهی عدم حضور درست بوده؟ این نکته هم اضافه کنم که قولنامه به نام 2 دختر فروشنده هست وایشون از طرف اونا وکیل بوده!

با-سلام-و-خسته-نباشید
بنده-27-دی-ماه-90-خانه-ای-نوساز-خریدم-که-تاریخ-تنظیم-سند-30-اردیبهشت-91-بود-و-به-ازای-هر-روز-تاخیر-مبلغ-30-هزار-تومان-خسارت-در-نظر-گرفته-شده-است-از-آنجایی-که-برای-دریافت-وام-باید-سند-ملک-جهت-تشکیل-پروند-باشد-و-با-توجه-به-آماده-نبودن-سند-توسط-فروشنده-این-امر-میسر-نبود-به-ناچار-در-تاریخ-مقرر-به-دفترخانه-مراجعه-کردم-ولی-دفتر-دار-از-دادن-گواهی-عدم-حضور-خودداری-کرد-با-این-استدلال-که-توی-قولنامه-قید-شده-
وکیل  بنام خدا . در پاسخ معروض میدارد اولاْ ؛ از تاریخ ۳۰ اردیبهشت ۹۱ تا تاریخ تنظیم سند شما استحقاق دریافت خسارت تاخیر به ازای هر روز ۳۰ هزارتومان را خواهید داشت . ثانیاْ : شما باید فوراْ توسط یک وکیل پایه یک دادگستری برای فروشنده ( دو دختر و پدر ) اظهارنامه ارسال و نکات لازم و ضروری را اعلام فرمایید . ثالثاْ : دفترخانه می بایست گواهی حضور شما را صادر و تسلیم نماید . رابعاْ : شما می توانید با مشورت وکیل پایه یک دادگستری نسبت به طرح دعوی الزام فروشندگان به انجام تعهد اقدام نمایید .

    

مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.