×

اینجانب مدتی پیش توسط دو نفر از اشنایان قدیمی در سایت هرمی فاینانس عضو

اینجانب مدتی پیش توسط دو نفر از اشنایان قدیمی در سایت هرمی فاینانس عضو شدم.که قرار بود ماهیانه به دلار به ما سود بدهد ولی ظاهرا ما جز رده های آخر این هرم بودیم و کل پول ما را به ارز دیجیتال فوین تبدیل کرده که صحت و عاقبت آن نیز نامشخص است.و ما هم دستمان از پولمان جدا شد.(البته حدود یک ماه پیش از طرف وزارت اطلاعات این سایت ها غیر قانونی اعلام شد.).بالا سری من دو نفر هستند که فکر کنم بین ۱۰۰ تا ۲۰۰ نفر زیر مجموعه داشته باشه که این یعنی بیشتر از ۲میلیون دلار! این را هم بگویم که عضو شدن هر نفر برای بالادستی تقریبا ۱۰۰۰ دلار سود داشت و دلیل عضو کردن ما هم همین بود.خود من هم دو نفر زیرمجموعه دارم ،ولی این دو نفر از من شاکی نیستند و پول را هم خودشان مستقیم به حساب بالاسری من واریز کردند و الان هم از همان بالادستی من شاکی هستند. این ارز دیجیتال که اسمش هم فوین است در بین اعضا به صورت غیر مجاز خرید و فروش می شود که البته درصد خیلی کمی از اصل پول را برمیگرداند. حال سوالی که اینجا مطرح می باشد این است که آیا شکایت من و زیر دستی های من از بالادستی من راه به جایی دارد یا خیر؟ و اینکه در این زمینه خود من که زیر دست دارم ( هرچند که آنها از من شاکی نیستند و پول را هم مستقیم به حساب بالادستی واریز کرده اند) نیز مشمول مجازات خواهم بود یا خیر و سوال آخر اینکه وکالت این موضوع چقدر زمان و هزینه نیاز دارد؟ با تشکر

اینجانب-مدتی-پیش-توسط-دو-نفر-از-اشنایان-قدیمی-در-سایت-هرمی-فاینانس-عضو-شدم.که-قرار-بود-ماهیانه-به-دلار-به-ما-سود-بدهد-ولی-ظاهرا-ما--جز-رده-های-آخر-این-هرم-بودیم-و-کل-پول-ما-را-به-ارز-دیجیتال-فوین-تبدیل-کرده-که-صحت-و-عاقبت-آن-نیز-نامشخص-است.و-ما-هم-دستمان-از-پولمان-جدا-شد.(البته-حدود-یک-ماه-پیش-از-طرف-وزارت-اطلاعات-این-سایت-ها-غیر-قانونی-اعلام-شد.).بالا-سری-من-دو-نفر-هستند-که-فکر-کنم-بین--۱۰۰-تا-۲۰۰-نفر-زیر-مجموعه-داشته-باشه-که-این-یعنی-بیشتر-از-۲میلیون-دلار!
این-را-هم-بگویم-که-عضو-شدن-هر-نفر-برای-بالادستی-تقریبا-۱۰۰۰-دلار-سود-داشت-و-دلیل-عضو-کردن-ما-هم-همین-بود.خود-من-هم-دو-نفر-زیرمجموعه-دارم-،ولی-این-دو-نفر-از-من-شاکی-نیستند-و-پول-را-هم-خودشان-مستقیم-به-حساب-بالاسری-من-واریز-کردند-و-الان-هم-از-همان-بالادستی-من-شاکی-هستند.
این-ارز-دیجیتال-که-اسمش-هم-فوین-است-در-بین-اعضا-به-صورت-غیر-مجاز-خرید-و-فروش-می-شود-که-البته-درصد-خیلی-کمی-از-اصل-پول-را-برمیگرداند.
حال-سوالی-که-اینجا-مطرح-می-باشد-این-است-که-آیا-شکایت-من-و-زیر-دستی-های-من-از-بالادستی-من-راه-به-جایی-دارد-یا-خیر؟-و-اینکه-در-این-زمینه-خود-من-که-زیر-دست-دارم-(-هرچند-که-آنها-از-من-شاکی-نیستند-و-پول-را-هم-مستقیم-به-حساب-بالادستی-واریز-کرده-اند)-نیز-مشمول-مجازات-خواهم-بود-یا-خیر-و-سوال-آخر-اینکه-وکالت-این-موضوع-چقدر-زمان-و-هزینه-نیاز-دارد؟-
با-تشکر

    

مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.