×

با سلام.امیدوارم حالتان خوب باشد.بنده معلم هستم و از طریق مراکز تربیت

با سلام.امیدوارم حالتان خوب باشد.بنده معلم هستم و از طریق مراکز تربیت معلم در سال 86 جذب آموزش و پرورش شدم. بعد از 5 سال خدمت عملی برگ معافیت به من تعلق میگیرد.آیا میتوان زودتر از 5 سال با پرداخت مبلغی یا هر روش دیگری برگ معافیت خود را بگیرم؟ بنده بعد از 2 سال و 3 ماه خدمت عملی 8 ماه مرخصی بدون حقوق گرفتم و الان نیز نیز 6 ماه است که دوباره مشغول به خدمت هستم و کلا 2 سال و 9 ماه خدمت عملی انجام داده ام. آیا مدت زمان مرخصی بدون حقوق بنده جزوء سابقه بنده حساب میشود؟ بنده به دلیل درگیری که با افراد محل کارم که داشتم فاقد امنیت در آنجا می باشم و فعلا در انتقال موقت به سر می برم و در منطقه ای دیگر در حال خدمت می باشم امکان دارد برای سال بعد تمدیدش نکنند؟اگر تمدیدش نکردند چگونه برای گرفتن انتقالی اقدام کنم؟

با-سلام.امیدوارم-حالتان-خوب-باشد.بنده-معلم-هستم-و-از-طریق-مراکز-تربیت-معلم-در-سال-86-جذب-آموزش-و-پرورش-شدم.
بعد-از-5-سال-خدمت-عملی-برگ-معافیت--به-من-تعلق-میگیرد.آیا-میتوان-زودتر-از-5-سال-با-پرداخت-مبلغی-یا-هر-روش-دیگری-برگ-معافیت-خود-را-بگیرم؟
بنده-بعد-از-2-سال-و-3-ماه-خدمت-عملی-8-ماه-مرخصی-بدون-حقوق-گرفتم-و-الان-نیز-نیز-6-ماه-است-که-دوباره-مشغول-به-خدمت-هستم-و-کلا-2-سال-و-9-ماه-خدمت-عملی-انجام-داده-ام.
آیا-مدت-زمان-مرخصی-بدون-حقوق-بنده-جزوء-سابقه-بنده-حساب-میشود؟
بنده-به-دلیل-درگیری-که-با-افراد-محل-کارم-که-داشتم-فاقد-امنیت-در-آنجا-می-باشم-و--فعلا-در-انتقال-موقت-به-سر-می-برم-و-در-منطقه-ای-دیگر-در-حال-خدمت-می-باشم-امکان-دارد-برای-سال-بعد-تمدیدش-نکنند؟اگر-تمدیدش-نکردند-چگونه-برای-گرفتن-انتقالی-اقدام-کنم؟
وکیل 

    

مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.