×

سلام. من و نامزدم طی دوران نامزدی با هم رابطه جنسی داشتیم که منجر به

سلام. من و نامزدم طی دوران نامزدی با هم رابطه جنسی داشتیم که منجر به از بین رفتن بکارت ایشون شده.حالا خونواده من اصرار به گرفتن گواهی بکارت دارند.باتوجه به اینکه ایشون قبلا یه دوره نامزدی ناموفق داشتن و قصد ندارم این موضوع تردیدی برای خونواده من درخصوص رابطه قبلی همسرم بوجود بیاره و خدای نکرده باعث کسر اعتبار و احترام ایشون بشه،میخواستم بدونم راه قانونی هست که من اقرار کنم ایشون باکره بوده اند و براساس اقرار من گواهی بکارت پزشک قانونی صادر بشه؟ حتی اگه منحصرا بنابه درخواست خودم و جهت ازدواج با من باشه که شبهه سوء استفاده ای هم بوجود نیاد.فقط نمیخوام به وضعیت حال ایشون اشاره بشه.

سلام.
من-و-نامزدم-طی-دوران-نامزدی-با-هم-رابطه-جنسی-داشتیم-که-منجر-به-از-بین-رفتن-بکارت-ایشون-شده.حالا-خونواده-من-اصرار-به-گرفتن-گواهی-بکارت-دارند.باتوجه-به-اینکه-ایشون-قبلا-یه-دوره-نامزدی-ناموفق-داشتن-و-قصد-ندارم-این-موضوع-تردیدی-برای-خونواده-من-درخصوص-رابطه-قبلی-همسرم-بوجود-بیاره-و-خدای-نکرده-باعث-کسر-اعتبار-و-احترام-ایشون-بشه،میخواستم-بدونم-راه-قانونی-هست-که-من-اقرار-کنم-ایشون-باکره-بوده-اند-و-براساس-اقرار-من-گواهی-بکارت-پزشک-قانونی-صادر-بشه؟-حتی-اگه-منحصرا-بنابه-درخواست-خودم-و-جهت-ازدواج-با-من-باشه-که-شبهه-سوء-استفاده-ای-هم-بوجود-نیاد.فقط-نمیخوام-به-وضعیت-حال-ایشون-اشاره-بشه.
وکیل  سلام راه قانونی خاصی نداره شما می تونید خودتون مسئولیت این امر رو با شجاعت در مقابل خانوادتون بر عهده بگیرید و همسر آیندتون رو از هر سوء ظنی دور کنید

    

مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.