×

من به جهت وام بانکی زوجین آپارتمانی را سه دانگ سه دانگ مبایع نامه کردم

من به جهت وام بانکی زوجین آپارتمانی را سه دانگ سه دانگ مبایع نامه کردم با همسرم. تمامی چک ها هم از حساب شخصی خودم پرداخت شده و کپی هاش رو دارم.تمام اقساط بانک هم تو این 6 ماه خودم دادم و ایشون هیچ پولی نداده. به محض اینکه سه دانگ به نام ایشان زده شد وی سر ناسازگاری گذاشت و بنده را مجبور به طلاق توافقی کرد و مهریه خودشون رو بخشیدند.الان همسرم طلاق گرفته و میگه خونه رو بفروشیم پول سه دانگ رو بده به من. با توجه به این مدارک میتونم درخواست مطالبه وجه بدم چون ایشون هیچ پولی به بنده بابت این ملک کمک نکرده و تمام از مال من بوده.و اینکه این پروسه چقدر زمان میبره؟آیا بیشتر از یکسال؟ تو این مدت من باید خودم دوباره الباقی اقساط رو بدم؟

من-به-جهت-وام-بانکی-زوجین-آپارتمانی-را-سه-دانگ-سه-دانگ-مبایع-نامه-کردم-با-همسرم.-تمامی-چک-ها-هم-از-حساب-شخصی-خودم-پرداخت-شده-و-کپی-هاش-رو-دارم.تمام-اقساط-بانک-هم-تو-این-6-ماه-خودم-دادم-و-ایشون-هیچ-پولی-نداده.
به-محض-اینکه-سه-دانگ-به-نام-ایشان-زده-شد-وی-سر-ناسازگاری-گذاشت-و-بنده-را-مجبور-به-طلاق-توافقی-کرد-و-مهریه-خودشون-رو-بخشیدند.الان-همسرم-طلاق-گرفته-و-میگه-خونه-رو-بفروشیم-پول-سه-دانگ-رو-بده-به-من.-با-توجه-به-این-مدارک-میتونم-درخواست-مطالبه-وجه-بدم-چون-ایشون-هیچ-پولی-به-بنده-بابت-این-ملک-کمک-نکرده-و-تمام-از-مال-من-بوده.و-اینکه-این-پروسه-چقدر-زمان-میبره؟آیا-بیشتر-از-یکسال؟-تو-این-مدت-من-باید-خودم-دوباره-الباقی-اقساط-رو-بدم؟

    

مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.