×

با سلام. قطعه زمینی هست که در اداره ثبت و اسناد شهرمان به نام پدر بزر

با سلام. قطعه زمینی هست که در اداره ثبت و اسناد شهرمان به نام پدر بزرگ پدری ام ( پدر و پدربزرگم فوت کرده اند ) و برادر و مادرش ( ایشان هم فوت کرده اند ) آمار گردیده است.. ( سند ندارد ) اکنون وارثان برادر پدر بزرگم آن زمین را بین هم تقسیم کرده و اقدام به خاکببرداری ، خرید و فروش بین خود و اقدام جهت اخذ پروانه ساختمانی بین خود نموده اند . مدرک من استعلام اداره ثبت و وارث بودن هست. لطفا مرا راهنمایی بفرمایید برای احقاق حق خودم .

با-سلام.
قطعه-زمینی-هست-که-در-اداره-ثبت-و-اسناد-شهرمان-به-نام-پدر-بزرگ-پدری-ام-(-پدر-و-پدربزرگم-فوت-کرده-اند-)--و-برادر-و-مادرش-(-ایشان-هم-فوت-کرده-اند-)--آمار-گردیده-است..-(-سند-ندارد-)-اکنون-وارثان-برادر-پدر-بزرگم--آن-زمین-را--بین-هم-تقسیم-کرده-و-اقدام-به--خاکببرداری-،-خرید-و-فروش-بین-خود-و-اقدام-جهت-اخذ-پروانه-ساختمانی--بین-خود-نموده-اند-.-مدرک-من-استعلام-اداره-ثبت-و-وارث-بودن-هست.-لطفا-مرا-راهنمایی-بفرمایید-برای-احقاق-حق-خودم-.
وکیل  سلام شما ابتدا با ارایه گواهی حصر وراثت و استعلام ثبت درخواستی به اداره ثبت بدهید که در آن پلاک برای شما سند ورثه ای صادر کنند. سپس در دفتر خدمات قضایی برای افرادی که فروخته و خریده اند اظهارنامه ای ارسال و ضمن اعلام مالکیت خود در این پلاک به ایشان هشدار دهید که هرگونه خرید و فروش بدون جلب رضایت وراث ممنوع و باطل و فروش مال غیر و کلاهبرداری می باشد. در صورت عدم جلب رضایت شما در دادسرا تحت عنوان فروش مال غیر شکایت و در دادگاه حقوقی تقاضای بطلان معاملات انجام شده را بکنید. و اگر در ثبت تقاضای سند کرده اند اعتراض به ثبت کنید و یا در شهرداری تقاضای پروانه کرده اند هم معترض شوید

    

مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.